Specialista/-ka IT - Správa informačního systému

Popis pozice

Budete mít na starosti správu informačního systému MS Dynamics NAV, budete optimalizovat procesy ve spojení s tímto IS (nákup, prodej, sklad, výroba). Vaším úkolem bude analyzovat požadavky uživatelů, řešit případné problémy, programovat a testovat softwarová řešení pro nákup a prodej. Také budete implementovat nadstavby k IS Navision (TPV podpora výroby, BI, řešení pro B2B elektronickou komunikaci a výměnu dokumentů). Vaším úkolem bude také podpora a spolupráce v rámci skupiny HENNLICH a zaškolování nových uživatelů.

Nabízíme

  • perspektivní, dlouhodobé zaměstnání
  • možnosti osobního a kariérního rozvoje
  • zázemí stabilní a prosperující nadnárodní firmy
  • pracoviště v Litoměřicích

Předpoklady

  • Praxe v MS Dynamics NAV
  • Znalost relačních databází, jazyk SQL, MS SQL Server, ochota učit se je podmínkou
  • Výhodou Navision programovací jazyk C/AL
  • Nadstandardní analytické schopnosti
  • Znalosti informačních systémů a jejich implementace
  • Schopnost týmové spolupráce, komunikační dovednosti
  • Tah na branku
  • Aktivní znalost AJ / NJ

Kontakt

Renata Mejtová

Prokuristka a HR

Vyplňte personální dotazník

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

HENNLICH PROFILOVÉ VIDEO