Volné pozice

Technické pozice JUNIOR / SENIOR

Popis pozice

Je technika tvůj život a právě jsi dokončil technickou školu?

nebo

Máte s technikou a strojírenstvím mnohaleté zkušenosti?

Právě vás hledáme do našich technických týmů

Co by vám nemělo chybět?

  • Zájem o techniku
  • Ochota učit se nové věci
  • Schopnost „kopat“ za tým
  • Komunikace v angličtině

Co u nás určitě najdete?

  • Fajn kolektiv
  • Spíše lidský přístup než excelovské tabulky
  • Otevřené dveře pro vlastní aktivitu

Proč si vybrat HENNLICH?

  • Několikrát jsme byli Firmou roku Ústeckého kraje
  • Získali jsme několik ocenění za péči o zaměstnance
  • Máme například i vlastní baby club
  • Umíme zapracovat absolventy i zkušené pracovníky

Vyberte si pozici, ve které se budete cítit nejlépe

  • Junior produktový manažer/ka energetické řetězy
  • Junior produktový manažer/ka pneumatika
  • Produktový manažer kluzná pouzdra
  • Produktový manažer lineární technika

Hledáte něco jiného?
Pošlete nám životopis a info, jaké jsou Vaše představy o možném uplatnění a jakmile se něco vhodného objeví, budeme vás kontaktovat

Nabízíme:

Předpoklady:

Kontakt

Renata Mejtová
HR manažerka
mejtova@hennlich.cz
Tel.: 416 711 131