HENNLICH
 - řešení pro průmysl

Dodáváme komponenty
i komplexní technická řešení pro různá odvětví průmyslu. Díky týmům zkušených odborníků a modernímu skladovému a výrobnímu zázemí, najdeme a dodáme optimální řešení pro Vaše požadavky přesně a rychle.

Jsme velice hrdí, že jsme již 90 let významným partnerem českého průmyslu.
HENNLICH s.r.o.
Českolipská 9
412 01 Litoměřice


Telefon: +420 416 711 111
Fax: +420 416 711 999
E-mail:
Choose a language Čeština

O. Z. CEMA-TECH

Odštěpný závod CEMA-TECH nabízí komplexní služby v oblastech systémů centrálního mazání a systémů pro dopravu a čerpání barev v polygrafickém průmyslu,  dále se zabývá dodávkami mazací techniky.

Centrální mazání

Centrální mazací systémy projektujeme individuálně, přímo "na míru" podle požadavků a potřeb Vás - zákazníků. Projekty zpracovává tým zkušených techniků-projektantů, kteří mají mnohaleté zkušenosti v navrhování nejmodernějších mazacích systémů. K dispozici máme komponentovou základnu a technickou podporu vedoucí světové firmy v oboru centrálních mazacích systémů - Americko-německé  firmy LINCOLN. Tato skutečnost je důležitá zvláště pro exportéry, kteří dodávají své stroje vybavené centrálním mazáním do zahraničí, neboť LINCOLN je celosvětově akceptovatelná značka.

Zpracování Vám "na míru"

Technici odštěpného závodu CEMA- TECH Vám zpracují zdarma nezávazný nabídkový projekt  systému "šitý na míru" pro Vaše provozní podmínky. Samozřejmostí jsou dodávky "na klíč", t.z. včetně montáže či šéfmontáže zařízení. V případě realizace věnujeme velkou pozornost zaškolení Vašeho provozního personálu. Kvalitní údržba námi dodávaného zařízení je rozhodující pro jejich správnou funkci, spolehlivost a životnost. V případě požadavku zajistíme rovněž pravidelné záruční i pozáruční prohlídky, revize instalovaných zařízení a náhradní díly.

Mazací a garážová technika

Jsme dodavatelem kvalitní mazací a garážové techniky - ručních, pneumatických a elektrických mazacích lisů, mazacích vozíků, plnicích čerpadel, automatických maznic, mazacích hlavic, mazacích štětek, olejoznaků a dalších...

Všechny produkty CEMA-TECH naleznete ZDE

Čerpání a doprava barev v polygrafickém průmyslu

V této oblasti spolupracujeme s divizí LINCOLN GRAPHICS firmy LINCOLN. I zde nabízíme komplexní služby - projektování, dodávku prvků, montáž, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, servis, náhradní díly.

Více o o. z. CEMA-TECH a jeho produktech naleznete na stránkách: cematech.hennlich.cz

cematech.hennlich.cz

Produkty

Centrální mazání a mazací technika
Centrální mazání a mazací technika
Barvové hospodářství
Barvové hospodářství
  • HENNLICH Facebook
  • HENNLICH Youtube
  • HENNLICH Google+
  • HENNLICH FAQ