CEMA-TECH rozšířil své portfolio o dávkovací systémy ABNOX

CEMA-TECH 05.04.2014

V návaznosti na stále četnější požadavky řešení problematiky dávkování maziv ze strany našich zákazníků jsme se rozhodli posílit naše portfolio dávkovacích systémů o sortiment předního světového výrobce těchto zařízení, švýcarské firmy ABNOX.
Výběr této firmy není rozhodně žádnou náhodou, jedná se v podstatě o prohloubení mnohaleté úspěšné spolupráce našich kolegů z HENNLICH Rakousko a HENNLICH Slovinsko s touto firmou. Nyní jsou tedy rozšiřovány tyto aktivity i do ostatních zemí skupiny HENNLICH (HENNLICH GROUP). V České Republice a na Slovensku, jak již dobře víte, je Vaším partnerem v této oblasti odštěpný závod CEMA-TECH firmy HENNLICH s.r.o.
Široký sortiment a bohaté zkušenosti firmy ABNOX, jež se může pochlubit již 67-letou tradicí, nám nyní umožní ještě přesněji zohledňovat Vaše  představy a požadavky. Ve spojení s naším dosavadním sortimentem značky LINCOLN a dalších značek patřících pod křídla koncernu SKF (značky VOGEL, MECA FLUID, SAFEMATIC a další)  tak dostáváme zcela komplexní sortiment dávkovacích zařízení, který nám skýtá možnost navrhnout řešení přesně na míru každému zákazníkovi.
Připomeňme si rovněž, že firma ABNOX je významným výrobcem  velmi kvalitní mazací techniky jako např. mazacích lisů, plnicích čerpadel, olejoznaků, mazacích hlavic, rovněž techniky pro vysokotlaké mazání a techniky pro výdej a přečerpávání maziv.
Firma ABNOX svojí politikou, důrazem na kvalitu a vývoj nových produktů přesně zapadá do filozofie společnosti HENNLICH. Jsme přesvědčeni, že si produkty firmy ABNOX brzy získají své pevné místo v našem sortimentu a že potvrdí svoji silnou pozici ve světě i v našich zemích.

Naše firma v této oblasti nabízí komplexní služby - technické poradenství, návrh systému zákazníkovi "na míru", dodávku komponentů, montáž a uvedení do provozu, servis a dodávky náhradních dílů.
Pokud ve Vašich provozech potřebujete vyřešit problematiku  dávkování maziv, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vypracujeme zdarma nabídkový projekt pro Vaši konkrétní situaci.

Originální tiskoviny ABNOX

 


 


 

 

Systémy
dávkování maziv

 

Výdej tuku

 

Vysokotlaká mazací technika

 

Mazací technika

Další infomace naleznete na stránkách firmy ABNOX.
Kontakt:
o.z. CEMA-TECH firmy HENNLICH s.r.o.
tel.: +420 566 630 524
fax: +420 566 630 032
e-mail: [email protected]
www.hennlich.cz/cematech

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Ing. Milan Dvořák

Vedoucí divize

Zpět