O divizi

G-TERM je předním českým dodavatelem systémů vytápění a chlazení tepelnými čerpadly a kapilárními rohožemi a zároveň dodavatelem fotovoltaických elektráren včetně akumulace a to jak pro rodinné domy, tak pro větší objekty všeho druhu a využití. Zajišťuje kompletní dodávku systému - od ekonomického zhodnocení investice, přípravy a vypracování projektu, dodávek veškerého materiálu, zajištění výstavby až po záruční a pozáruční servis zařízení. 

Tepelná čerpadla od zkušených odborníků


G-TERM má více než 30 let zkušeností s instalacemi systémů vytápění a chlazení tepelnými čerpadly Waterkotte. Za dobu působení na trhu již instaloval víc než tisíc tepelných čerpadel s malými výkony i s výkony ve stovkách kilowatt.

Systém tepelných čerpadel G-TERM je pro zákazníky výhodný mimo jiné tím, že od nás získají kompletní dodávku se zárukou i případným servisem. G-TERM má více než dvacetileté zkušenosti s instalacemi systémů vytápění a chlazení tepelnými čerpadly v rodinných domech, obecních a městských objektech či administrativních budovách. V kombinaci s návrhem a dodávkou tepelných čerpadel umíme klientům dodat a nainstalovat systém podlahového vytápění, které je pro svou nízkou provozní teplotu ideálním řešením pro propojení s tepelnými čerpadly. G-TERM se také jako jedna z mála firem zabývá průmyslovým využitím tepelných čerpadel např. v potravinářství, průmyslu povrchových úprav či vodárenství. Máme tým profesionálních servisních techniků s dlouholetou praxí a zkušenostmi, kteří pro naše klienty zajišťují nonstop servis.

Kvalitní německá tepelná čerpadla

G-TERM je na českém trhu výhradní zástupce německého výrobce kvalitních a úsporných tepelných čerpadel Waterkotte, které mají více než 40 let zkušeností s výrobou a instalací tepelných čerpadel.