O divizi

LIN-TECH je jeden z deseti odštěpných závodů společnosti HENNLICH s.r.o.

Naši činnost nejlépe vystihuje slogan: S námi tvoříte mechanické pohyby

Pro rotační a lineární posuvy strojů s vysokou přesností dodáváme valivá lineární vedení, křížová ložiška a kuličkové šrouby.

Stále větší oblibu díky výborným technickým parametrům, on-line predikovatelné životnosti a příznivé ceně si získávají kluzná pouzdra a kluzná vedení vyrobená z triboplastů.

Tam, kde hrozí poškození drahé či jinak choulostivé části stroje, navrhujeme zakrytování těchto částí strojů pomocí různých krycích prvků jako jsou textilní měchy, ocelové teleskopické kryty, gumové manžety, spirálové kryty, rolety nebo stěráky.

LIN-TECH je jedničkou na českém trhu v pohyblivých přívodech energií, médií a daT

Energetické řetězy, vysoce flexibilní kabely Chainflex a konektory zajišťují bezpečný přenos energií, médií a dat do pohyblivých částí strojů.

Stále více zákazníků využívá ReadyChain, komplexní dodávku pohyblivého přívodu se zárukou. Neustále posilujeme také naše kapacity na výrobu ReadyCable, okonektorovaných kabelů, které vyrábíme na míru u nás Litoměřicích.

V těch nejnáročnějších průmyslových aplikacích, kde je zapotřebí rychle a bezpečně spojovat a rozpojovat hadice, dodáváme špičkové rychlospojky a multispojky.

Díky různým druhům pohonů a torzních motorů dodáváme pohybovým aparátům Vašich strojů potřebnou energii. Nejsilnější torzní motory, které postupně vytlačují velké asynchronní motory s převodovkami, dosahují krouticích momentů až 170.000 Nm.

Co s třískami, které vznikají při obrábění?

Kompletní systém třískového hospodářství, který navrhujeme a dodáváme našim zákazníkům, je tvořen několika druhy dopravníků třísek a moderními a bezúdržbovými filtračními jednotkami Ecofiltro.

Chcete automatizovat/robotizovat?

Náš tým techniků se zaměřuje na průmyslové a kolaborativní roboty, jednoúčelové stroje, přípravky, programování robotů a PLC, stavba lineárních jednotek a návrh pohonů.

LIN-TECH je tým odborníků na pohybovou techniku

Pro každou z výše uvedených oblastí je Vám k dispozici tým specializovaných odborníků připravených poradit, navrhnout, namontovat a provést servis.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Váš LIN-TECH

Kontaktuje nás prostřednictvím e-mailu [email protected] nebo využijte kontaktní formulář

Produkty LIN-TECH

Produktový přehled o.z. LIN-TECH

Produktový přehled o.z. LIN-TECH 2022
Produktový přehled o.z. LIN-TECH 2023