O divizi

V oblasti průmyslého měření a průmyslových ohřevů působíme na trhu v ČR již více jak 25 let. Poskytujeme technické poradenství pro jednotlivé aplikace a předkládáme návrhy technických řešení. Pro naše zákazníky z různých průmslových odvětví jsme tak odborným partnerem pro dodávky prvků v oblasti:

  • průmyslového měření průtoku, hladiny, tlaku a teploty
  • průmyslových ohřevů

V rámci našeho produtového portfólia spolupracujeme s řadou předních výrobců, např. MAGNETROL, McCrometer, Tecfluid, SUCHY Messtechnik, Georgin, Reckmann. Široká produktová základna nám umožňuje řešení různých aplikací průmyslového měření dle zákaznických zadání.

Velmi aktivní jsme i v oblasti galvanotechniky, kde jsme předním dodavatelem vysoce kvalitních ponorných topných těles MAZURCZAK a samoupínacích galvanických lůžek. Novinkou jsou ponorné výměníky tepla, které se dají využít pro ohřev lázní, ale rovněž i pro jejich chlazení.

V oblasti průmyslových ohřevů průběžně rošiřujeme naše produktové portfólio např. o prvky povrchových ohřevů, průtokových ohřevů nebo ohřevů vzduchu zn. Schniewindt. Kromě topných kabelů (Raychem) pak máme v portfóliu celou řadu topných prvků (otápěné hadice, topné pásy a pásky, topné dečky a rohože, topné manžety, topné pláště na sudy, IBC kontejnery, plynové lahve apod.).

Pro naše zákazníky zajišťujeme návrhy technických řešení, osobní konzultace na místě a kompletní dodávky prvků.

Kontaktuje nás prostřednictvím e-mailu [email protected] nebo využijte kontaktní formulář

Produktový přehled o.z. MERES

Přehled produktů HENNLICH | MERES