Topná tělesa a ponorné ohřívače

Topná tělesa a ponorné ohřívače slouží k přímému ohřevu procesních médií v chemických lázních (např. při procesech galvanického pokovování).
Poptávkový formulář - ponorný ohřev

Více k ponorným topným tělesům...

Elektrický ohřev galvanických lázní pomocí ponorných topných těles je jedním z nejčastějších způsobů ořevu procesních kapalin. Výhodou elektrického ohřevu lázní je především snadná regulovatelnost s rychlou účinností, a optimální ohřev kapaliny v celé nádrži (v případě vhodného typu a počtu topných těles).
Procesní chemikálie kladou nejrůznější požadavky na chemickou odolnost použitých materiálů. Při výběru vhodného ponorného topného tělesa je však rovněž nutno zohlednit i fyzikální procesy (vznik inkrustace) a tepelné mezní hodnoty (povrchové zatížení).
Pro každý účel nasazení nabízíme vhodné kompletní řešení ohřevu lázně pomocí ponorných topných těles (ponorné ohřívače) vč. hlídání a regulování hladiny.

O. z. MERES je již řadu let výhradním obchodním zastoupením výrobce vysoce kvalitních ponorných topných těles, firmy MAZURCZAK Thermoprozesse GmbH. Realizujeme dodávky ponorných topidel pro Českou a Slovenskou republiku.

Vhodně vybrané a dimenzované topné těleso se správnou údržbou = dlouhá životnost.


Novinky