O divizi

Jsme hrdí na to, že jsme výrobci jedinečných produktů na ochranu životního prostředí a že naše zařízení dodáváme do celého světa.

Ale jak jsme se dostali sem? Povězme si příběh o našem původu, našich ideálních zákaznících a tom, co nás dělá tak jedinečnými. Představte si svět, kde je vzduch čistý, prašnost je minimalizována a životní prostředí je chráněno. To byl sen našich zakladatelů, když v roce 1996 založili odštěpný závod HENNLICH ENGINEERING. Byli si vědomi negativního dopadu průmyslu na životní prostředí a rozhodli se vytvořit řešení, která by pomohla snižovat znečištění a zlepšovat kvalitu života pro všechny.

Naši ideální zákazníci jsou ti, kteří sdílejí náš sen o čistém a udržitelném světě. Patří sem cementárny, vápenky, elektrárny a teplárny, výroba stavebních hmot, chemické závody, demoliční a stavební firmy, ocelárny, koksovny, generální dodavatelé, kamenolomy a lomy. Spolupracujeme s těmito organizacemi, abychom jim poskytli co nejlepší možná řešení pro ochranu životního prostředí.

Co nás dělá jedinečnými? Naše inovativní produkty a neúnavné úsilí o zlepšení. Navrhujeme a vyrábíme teleskopické plnicí hubice pro bezprašnou nakládku sypkých materiálů, filtrační zařízení pro odsávání a filtraci vzduchu a mlžná děla pro lokální potlačení prašnosti. Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější a nejšetrnější k životnímu prostředí.

Proč byste měli vybrat právě nás? Protože se neustále snažíme být lepší. Neustále sledujeme nové technologie a trendy v oboru ochrany životního prostředí, abychom mohli nabízet nejmodernější řešení na trhu. Kromě toho se zaměřujeme na individuální přístup ke každému zákazníkovi - nasloucháme vašim potřebám a navrhujeme řešení přesně na míru vaší situaci.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro ochranu životního prostředí ve vašem průmyslovém odvětví, jste na správném místě. Společnost HENNLICH je připravena poskytnout vám nejen inovativní produkty, ale také přátelský a osobní přístup. Společně můžeme dosáhnout čistšího a udržitelnějšího světa pro budoucí generace.

Děkujeme za váš zájem o společnost HENNLICH! Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kontaktuje nás prostřednictvím e-mailu [email protected] nebo využijte kontakní formulář.

Produkty ENGINEERING