Centrální mazání

 
Centrální mazací systémy zajišťují pravidelné, automatické promazávání mazaných míst jednotlivých strojů, linek, ale i rozsáhlých technologických zařízení. Zařízení, jejichž mazaná místa jsou napojena na centrální mazací syystém , mají delší životnost než zařízení, která jsou promazávána manuálně. Bližší informace o tom, proč tomu tak je, naleznete ZDE. Do oblasti centrálního mazání spadají rovněž další příbuzné úlohy, jako například nanášení maziva na plochy, dávkování maziva, případně plnění maziv
Naše firma je autorizovaem SKF.ným distributorem mazacích
  systémů
Již od roku 1998 zastupujeme na našem území firmu LINCOLN - největšího světového výrobce a dodavatele systémů a komponentů centrálního mazání.
Od roku 2011, kdy se firma LINCOLN stala součástí koncernu SKF, se naše portfolio rozrostlo o systémy a komponenty dalších značek patřících pod křídla koncernu SKF - značky VOGEL, MECA FLUID, SAFEMATIC a další. Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení:
  • technické poradenství, projekce systémů na míru
  • dodávka komponentů
  • montáž, případně šéfmontáž
  • uvedení do provozu a zaškolení obsluhy
  • záruční i pozáruční servis
  • dodávky náhradních dílů
Dodáváme také na Slovensko!
Rádi Vám nabídneme a dodáme jakékoli komponenty centrálního mazání SKF - značky LINCOLN, VOGEL, SAFEMATIC, MECA FLUID, SPANDAU PUMPEN ad.
Vaše poptávky nám zašlete na e-mail [email protected]
Kontaktujte nás, rádi Vás navštívíme a navrhneme Vám centrální mazací systém pro Vaše konkrétní provozní podmínky.