Novinka - Power-Luber 20 V Li-Ion

CEMA-TECH 25.11.2014

U málo kterých komponentů z portfolia SKF-LINCOLN dochází k tak rychlému vývoji, jako u akumulátorové mazací pistole Power-Luber.
Loni jsme Vám představili revoluční Power-Luber 18 V Li-Ion, který jako první akumulátorový mazací lis na světě obsahoval digitální průtokoměr s LCD displejem, a už tu máme další novinku - jeho nástupce Power-Luber 20 V Li Ion. Co zůstává ?
 • Filosofie akmulátorové mazací pistole s integrovaným průtokoměrem s LCD dicplejem, s možností přepínání charakteru výdeje maziva
 • LED osvětlení.
Co je nové ?
 • Charaktery výdeje maziva, ze kterých je možné volit jsou opět 2:
  (L)- dodávané množství 100 ccm/min. Vhodný pro pomalejší domazávání mazaných míst, ve kterých je již mazivo a kde je třeba "pracovat s citem"
  (H) - dodávané množství 160 ccm/min. Vhodný pro předplnění prázdných ložisek, pro plnění menších zásobníků a pro volné nanášení maziva
  U obou poloh je k dispozici tlak 415 bar (špičkově, krátkodobě až 690 bar)
 • Nový Lithium-Ionový akumulátor 20 V, 50 Hz, 1500 mAh se kterým je možné na jedno nabití vyčerpat až 12 zásobníků (kartuší s mazivem)
 • Přepínání charakteru výdeje maziva není mechanické ale digitální
 • Je alarmem hlídáno, aby průtokoměr počítal pouze průtok maziva, nikoli vzduchu v případech kdy dojde ke zavzdušnění. Z tohoto důvodu z LCD displeje zmizel údaj o množství maziva v zásobníku. Zásobník je prázdný, když tento alarm začne trvale svítit. Zobrazení aktuálního a celkového vyčerpaného množství a zobrazení stavu baterie zůstává.
 • Díky jiné konstrukci motoru má nový Power-Luber jiný tvar, je také výrazně lehčí (2 kg)
Power-Luber 20 V Li-Ion je k dispozici v sadě obj. č. 33126 (001882-E) obsahující: 1x Akumulátorový mazací lis Power-Luber 20 V Li-Ion s jedním akumulátorem, s výdejní hadicí délky 915 mm se sklíčidlovou mazací spojkou
1x Nabíječka 230 VAC
1x Plastový kufr Prohlédněte si také video a katalogový list Uvedené skutečnosti dělají z Power-Luberu 20 V Li-Ion unikátní výrobek, který nemůže nabídnout žádný jiný výrobce akumulátorových mazacích lisů na světě. Power-Luber 20 V Li-Ion si můžete objednat na tel. čísle +420 566 630 524, nebo e-mailem: cema-tech@ hennlich.cz případně v našem e-shopu ZDE. Po určitý čas bude na tento výrobek k dispozici speciální zavádecí cena !!!
(pro využití rabatů pro další prodej nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem)

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Ing. Milan Dvořák

Vedoucí divize

Zpět