O. z. CEMA-TECH v období koronaviru

CEMA-TECH 20.03.2020

Vážení obchodní přátelé, s ohledem na aktuální situaci Vás chceme informovat, že o.z. CEMA-TECH firmy HENNLICH s.r.o. funguje i nadále standardně a bez výraznějších omezení.
Jsme pro Vás schopni flexibilně zajišťovat kompletní sortiment zboží a rovněž tak poradenství i projekci. Pokud bezpečnostní opatření Vaší firmy umožňují vstup pracovníků externích firem, jsme připraveni realizovat rovněž montáže.
Sklad, logistika a výroba nadále zajišťují dostupnost našich produktů.
Můžete nás jako obvykle kontaktovat prostřednictvím telefonních linek či e-mailů, ačkoli část pracovníků pracuje z home office.
Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu v České republice s platností od 17. 3. 2020 18:00 jsme však byli nuceni zavést následující opatření chránící zdraví Vašich i našich zaměstnanců: 
  • Do odvolání přerušujeme osobní odběry - zboží jsme schopni i nadále bez omezení dodávat standardní cestou spedičními společnostmi.
  • Žádáme všechny externí dopravce, aby vybavili své řidiče ochrannými prostředky  - rouškami či maskami a rukavicemi. Dále žádáme, aby Vaši řidiči opouštěli vozidlo jen v nezbytně nutných případech a zároveň o tom informovali některého z našich zaměstnanců. V případě nedodržení těchto opatření nemůžeme zajistit vstup dopravce do areálu firmy.
  • Omezení návštěv - Prosím zvažte, zda je návštěva v kterékoli z našich budov nezbytně nutná a zda není možné vyřídit záležitost telefonicky či e-mailem.
 Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví! Kolektiv o.z. CEMA-TECH

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Ing. Milan Dvořák

Vedoucí divize

Zpět