Mining week Kazachstán

ENGINEERING 03.07.2012

Odštěpný závod HENNLICH ENGINEERING se zúčastnil 8. ročníku mezinárodního důlního veletrhu Mining Week 2012. Iniciátorem účasti českých firem bylo sdružení CDT (Česká dobývací technika), jejíž je HENNLICH ENGINEERING zakládajícím členem.
 
Veletrh proběhl na výstavišti Zhastar v Karagandě v termínu od 27. do 29.6.2012. Loňského ročníku se zúčastnilo 151 vystavovatelů ze 17 zemí celého světa (Německo, ČR, Turecko, Čína, Rusko atd.) a navštívilo jej přes 3500 odborných návštěvníků.
 
Veletrh je každoročně zaměřen na důlní průmysl s důrazem na těžební technologie, vybavení pro těžbu a zpracování nerostných surovin.
HENNLICH ENGINEERING na výstavě s úspěchem propagoval produkty pro odprášení provozů jako jsou nakládací zařízení pro bezprašnou nakládku, mlžná děla pro potlačení prašnosti na skládkách, filtrační zařízení či komplexní řešení prašnosti provozů.
 
Před začátkem veletrhu se zástupci odštěpného závodu HENNLICH ENGINEERING účastnili jednání v největších domácích korporacích (např. Kazachmys, Samruk Energo či ENRC), na kterých rovněž vystoupili s prezentací svých produktů zaměřených na potlačení prašnosti v průmyslových provozech.

Pro jakékoliv informace o našich produktech nás neváhejte kontaktovat:
[email protected], tel.: +420 416 711 350

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Mgr. Jan Petružálek

Vedoucí obchodního oddělení

Zpět