Seminář "Technologie pro elektrárny a teplárny na tuhá paliva"

ENGINEERING 05.05.2013

Odštěpný závod HENNLICH ENGINEERING se zúčastní každoročního semináře "Technologie pro elektrárny a teplárny na tuhá paliva".
Již 16. ročník semináře: "Technologie pro elektrárny a teplárny na tuhá paliva" se bude konat ve dnech 15.5. a 16.5.2013, tentokrát v hotelu MEDLOV u Nového Města na Moravě.

Odborný seminář pro potřeby elektrárenských a teplárenských provozů pořádají jako každoročně firmy TESPO engineering s.r.o., WEIR MINERALS CZECH & SLOVAK, T-PROJECT Group spol. s r.o., PROVYKO s.r.o., EUTIT s.r.o., TMT spol. s r.o. Chrudim, MOSA Solution s.r.o., PEWAG s.r.o.

V letošním roce jsou některé přednášky zaměřeny i na oblast deSOx, deNOx, a proto se i prezentace o.z. HENNLICH ENGINEERING bude zaměřovat na téma "Ekologizace spalin".

Firma HENNLICH je v současné době, ve spolupráci se svými partnery, schopna nabídnout kompletní řešení SCR/SNCR. Od teplotní a procesní analýzy, přes nalezení vhodného "teplotního okna" pro vstřikování denitrifikačního činidla až po celkovou realizaci včetně zařízení na přípravu a míchání činidla, čerpací stanice, potrubního rozvodu a trysek. Více informací o této technologii najdete na: www.hennlich.cz/engineering. Těšíme se na setkání s Vámi! Tým HENNLICH ENGINEERING

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Mgr. Jan Petružálek

Vedoucí obchodního oddělení

Zpět