G-TERM se rozšířil do dvou nových regionů

G-TERM 13.09.2010

G-TERM má zastoupení v dalších městech Česka. Nově to je ve Dvoře Králové a v Příbrami. Celkem již má sedm regionálních center.
Ve dvou dalších městech České republiky má své zastoupení firma G-TERM, která je předním českým dodavatelem systémů vytápění a chlazení tepelnými čerpadly. Regionální centra G-TERM nyní fungují také ve Dvoře Králové a v Příbrami. Firma již tak má své regionální partnery v celkem sedmi městech České republiky. "Jsem rád, že můžeme našim zákazníkům poskytnout kompletní sortiment i služby v dalších městech České republiky. Naším záměrem je být stále blíž potenciálním klientům, proto máme zájem o budování dalších nových poboček," uvedl šéf G-TERMu Vladimír Vácha.

Dodavatel tepelných čerpadel německého výrobce Waterkotte a unikátního systému velkoplošného vytápění a chlazení pomocí kapilárních rohoží má vedle dvou nových poboček své zastoupení v Plzni, Plané nad Lužnicí, Praze, Ústí nad Labem a Vsetíně. "Všichni naši partneři, předtím, než se jimi stali, museli splňovat přísná kritéria odbornosti. Jejich technici museli projít řadou teoretických  i praktických školení tak, aby mohli našim zákazníkům poskytnout služby na té nejvyšší úrovni," doplnil Vladimír Vácha.

Nová regionální centra G-TERM
Dvůr Králové
Jiří Klejšmíd
tel. 603 868 405
klejsmid@volny.cz

Příbram
COMONT s.r.o.
tel. 318 622 936
[email protected]

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Martin Jonáš

PR Manager

Zpět