G-TERM spouští program ...U NÁS DOTACE NEKONČÍ!

G-TERM 23.03.2011

Pro ty, kteří nestihli projekt ZELENÁ ÚSPORÁM, připravil G-TERM speciální akci, se čtyřmi dotačními programy.
G-TERM spouští od 1. dubna speciální dotační akci s názvem ...U NÁS DOTACE NEKONČÍ. Zájemci získají výrazné slevy na systémy vytápění a chlazení pomocí tepelných čerpadel, na systémy vytápění a chlazení kapilárními rohožemi a také na podlahové vytápění. "Reagujeme tak nepřímo na vývoj kolem státního programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Mnoho lidí ve svých projektech počítalo s instalacemi tepelných čerpadel, která se stala díky dotaci velmi zajímavou. Kvůli zastavení státní podpory se však někteří z nich dostali do nepříjemné situace. My jim chceme alespoň částečně ulevit," uvedl šéf G-TERMu Ing. Vladimír Vácha.  V čem program spočívá?
Každý zákazník, který uzavře smlouvu na instalaci systému s tepelným čerpadlem či kapilárními rohožemi, si bude moci vybrat jeden ze čtyř dotačních programů. 1. Kompletní montáž tepelného čerpadla + materiál ZDARMA
2. 5 LET servis ZDARMA na tepelné čerpadlo
3. Kapilární rohože se slevou 30% na materiál
4. Podlahové topení se slevou 40% z ceníkových cen Akce platí pro smlouvy uzavřené od 1.4. 2011 do 31.7. 2011. Zákazník může uplatnit vždy pouze jednu variantu dotace. Podrobnější informace najdete na specializované stránce celé akce ... U NÁS DOTACE NEKONČÍ.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Martin Jonáš

PR Manager

Zpět