HENNLICH
 - řešení pro průmysl

Dodáváme komponenty
i komplexní technická řešení pro různá odvětví průmyslu. Díky týmům zkušených odborníků a modernímu skladovému a výrobnímu zázemí, najdeme a dodáme optimální řešení pro Vaše požadavky přesně a rychle.

Jsme velice hrdí, že jsme již 90 let významným partnerem českého průmyslu.
HENNLICH s.r.o.
Českolipská 9
412 01 Litoměřice


Telefon: +420 416 711 111
Fax: +420 416 711 999
E-mail:
Choose a language Čeština

O. Z. HENNLICH ENGINEERING

Odštěpný závod HENNLICH ENGINEERING je investorsko-inženýrský a výrobní závod, který se specializuje na řešení problematiky prašnosti v průmyslových provozech.

Výrobním programem závodu HENNLICH ENGINEERING jsou plnicí hubice pro bezprašnou nakládku sypkých materiálů, filtrační zařízení či mlžná děla pro potlačení prašnosti a aplikace energetických řetězů.

Všechny produkty HENNLICH ENGINEERING naleznete ZDE

HENNLICH ENGINEERING pro bezpečné prostředí

Všude, kde dochází k manipulaci se sypkými hmotami, dochází k uvolňování lehké frakce a úniku prachu do okolí. Prach znečišťuje okolí a negativně ovlivňuje hygienu pracovního prostředí a bezpečnost provozu viz Evropská směrnice 1999/92/EC a N.V. 406/2004. Výrobky a služby našeho závodu pomáhají naplnit evropskou směrnici 1999/92/EC, která je v České Republice reprezentována Nařízením Vlády č. 406/2004.

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a dalších osvědčení.

Odsávací a filtrační zařízení

HENNLICH ENGINEERING realizuje dodávky pro průmyslové odsávání a filtraci vzduchu. V rámci projektových řešení realizujeme odprášení technologických částí provozů včetně projektu, výroby a instalace odsávacího a filtračního zařízení.

Teleskopické plnící hubice

HENNLICH ENGINEERING je zkušeným dodavatelem teleskopických plnících hubic pro nejrůznější průmyslové provozy s řadou standardních, ale i originálních technických řešení dle konkrétních požadavků zákazníka.

Více o o. z. HENNLICH ENGINEERING a jeho produktech naleznete na stránkách: engineering.hennlich.cz

 

Produkty

plnicí hubice
plnicí hubice
aplikace energet. řetězů
aplikace energet. řetězů
řešení prašnosti provozů
řešení prašnosti provozů
  • HENNLICH Facebook
  • HENNLICH Youtube
  • HENNLICH Google+
  • HENNLICH FAQ