HENNLICH
 - řešení pro průmysl

Dodáváme komponenty
i komplexní technická řešení pro různá odvětví průmyslu. Díky týmům zkušených odborníků a modernímu skladovému a výrobnímu zázemí, najdeme a dodáme optimální řešení pro Vaše požadavky přesně a rychle.

Jsme velice hrdí, že jsme již 90 let významným partnerem českého průmyslu.
HENNLICH s.r.o.
Českolipská 9
412 01 Litoměřice


Telefon: +420 416 711 111
Fax: +420 416 711 999
E-mail:
Choose a language Čeština

O. Z. HENNLICH TĚSNĚNÍ

Odštěpný závod HENNLICH TĚSNĚNÍ zajišťuje výrobu, dodávky a technické poradenství v oblasti těsnících prvků. Naší snahou je poskytnout zákazníkovi ucelený sortiment těsnění, která jsou srdcem velkého množství moderních zařízení a jejich kvalita proto do značné míry ovlivňuje bezporuchový chod mnoha výrobních provozů.

Všechny produkty HENNLICH TĚSNĚNÍ naleznete ZDE

Kvalitní služby firmy HENNLICH

Naším krédem je kvalita, rychlost dodávek a osobní přístup k zákazníkům. Ke spokojenosti našich zákazníků přispívá jak bezplatná poradenská služba našich techniků v sídle společnosti, v regionálních kancelářích a v terénu, tak i práce týmu obchodních asistentek vyřizujících poptávky a objednávky.

Dlouhodobá spolupráce se zákazníky

Významným argumentem podporujícím dlouhodobou spolupráci s četnými zákazníky je i rozsáhlý sklad našich produktů. Od roku 2003 jsme rozšířili naše možnosti díky výrobě některých druhů těsnění na vlastních strojích HENNLICH Sealmaster v České republice.

Více o o. z. HENNLICH TĚSNĚNÍ a jeho produktech naleznete na stránkách: tesneni.hennlich.cz

tesneni.hennlich.cz

Produkty

těsnění
těsnění
  • HENNLICH Facebook
  • HENNLICH Youtube
  • HENNLICH Google+
  • HENNLICH FAQ