Pozvání na workshop - děrování a tváření

CEMA-TECH 15.03.2024

Firma Raziol Zibulla & Sohn GmbH, dodavatel o. z. CEMA-TECH v oblasti systémů nanášení maziv na plochy, se představí na 5. Workshopu "Děrování a tváření", který se koná dne 11.4. 2024 v Moravskoslezském inovačním centru v Ostravě.

Dovolte, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali jménem našeho dodavatele v oblasti systémů nanášení maziv na plochy, firmy Raziol Zibulla & Sohn GmbH, k účasti na 5. workshopu děrování a tváření, který se uskuteční 11. 4. 2024 v Moravskoslezském inovačním centru v Ostravě.

Tato akce je plánována a organizována ve spolupráci se společnostmi Raziol, Bruderer, Fibro, Unidor, Fraunhofer IWU a Ostravskou univerzitou.

Firma Raziol zde přednese dvě technické prezentace. K tomuto tématu má hodně co říci, neboť patří mezi nejvýznamnější světové dodavatele systémů pro mazaní plechů před jejich vstupem do lisu. Toto mazání pomáhá snižovat tření mezi plechem a lisovacím nástrojem, usnadňuje hladký tok materiálu a minimalizuje riziko povrchových defektů a trhání materiálu.

Další podrobnosti o tomto workshopu naleznete na internetových stránkách zde, případně v PDF pozvánce

Pokud Vás problematika mazání plechů před lisováním zajímá, určitě navštivte také naše stránkv oblasti systémů nanášení maziv na plochy, kde si můžete prohlédnout možnosti řešení pomocí kontaktních nebo bezkontaktních systémů.

Pokud tuto problamatiku potřebujete ve Vašem provozu vyřešit, kontaktujte nás, rádi Vás navštíváme, navrhneme Vám optimální řešení a vypracujeme Vám zdarma nabídku.

Zpět