Čerpání pro procesy s hygienickou čistotou

HYDRO-TECH 22.12.2016

Tradiční výrobce odstředivých a zubových čerpadel SAWA Pumpentechnik AG s působností více jak 100 let na světovém trhu vyrábí kvalitní, časem prověřená čerpadla zejména pro aplikace v potravinářství, farmacii a v chemickém průmyslu. Čerpadla jsou vyráběna s důrazem na kvalitní zpracování, robustní konstrukci a dlouhou životnost v provozu.
Použité materiály mají výbornou mechanickou a chemickou odolnost zvolenou tak, aby vyhovovaly náročným požadavkům zákazníka na danou aplikaci.
Čerpadla jsou dostupná v široké škále variací. K dostání jsou čerpadla splňující hygienické normy nebo např. v chemickém průmyslu dle ATEX zóna 1, 2, 21 a 22. Teploty médií se mohou pohybovat až do 120° C, max. 145° C u SIP nebo až 350° C u zubových čerpadel. Maximální čerpané množství je až 240 m3/h s výtlakem do 110 m v.sl..
Standardní čerpadla mohou čerpat média o viskozitě až 500 m.Pa.s s mírným obsahem nečistot. Utěsnění hřídele je řešeno jednoduchou nebo dvojitou mechanickou ucpávkou v širokém spektru materiálových možnosti popř. magnetickou spojkou u hermeticky uzavřených čerpadel.
Nyní máte možnost si prohlédnout naše stávající produktové stránky zubových čerpadel. V lednu následujícího roku pro Vás připravujeme podrobné produktové stránky zubových čerpadel SAWA. Nebo nás kontaktujte :
  • emailem
  • kontaktním formulářem
  • na telefonním čísle 416 711 230
K dipozice je i produktový katalog zubových čerpadel dodavatel SAWA.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Váš tým HYDRO-TECH

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Bc. Jan Vyškrabka

Product manager

Zpět