Mikropísková filtrace pro zvýšení efektivity chlazení !

HYDRO-TECH 23.06.2017

O.z. HYDRO-TECH společnosti HENNLICH s.r.o. je na poli kapalinové filtrace důležitým partnerem pro společnosti, které hledají kvalitní filtrační systémy za rozumnou cenu.
Je prokázáno, že správně zvolená filtrace pro chladicí okruhy přináší významné úspory provozu těchto zařízení. Výběr správné filtrace záleží na konkrétním projektu. Je potřeba pečlivě zvážit jaký typ filtrace je pro danou aplikaci nejvhodnější
Mikropísková filtrace Vortisand Vám nabízí :
  • zvýšení chladicího výkonu
  • snížení energetické náročnosti
  • zvýšení produktivity provozu
Mikropísková filtrace - Vortisand® kombinuje výhody jednoduché a automatické filtrace. Filtry jsou plně automatizované a zároveň jsou schopny odfiltrovat většinu suspendovaných látek (až 0,45 µm). Filtrací takto jemných částí docílíme odstranění téměř většiny nečistot. Tyto nečistoty způsobují zanášení výměníků a ostatních ploch určených k přenosu tepla. Proto tedy nasazením mikropískové filtrace docílíte zvýšení efektu chlazení a tím i možnost zvýšení produkce. Tento tip filtrace dokáže uspořit náklady především :
  • snížením spotřeby energetické náročnosti
  • nižšími náklady na údržbu a čištění zařízení
  • menším rizikem poruchy zařízení v chladícím okruhu
  • nižším rizikem výskytu bakterií, zejména legionelly.

Filtrační systém Vortisand® je navíc plně ekologický a nijak nezatěžuje životní prostředí. 

Navštivte pro více informací naše produktové stránky.
Kdispoziceje pro Vás info katalog Mikropískové filtrace, technické listy mikropískové filtrace, reference z aplikace systému, a NOVĚ VIDEA na našem  . 
Pro zaslání katalogu nebo pro další informace nás můžete také kontaktovat :
Zajímá Vás jiný typ filtrace ? Pro podrobné informace o ostatních nabízených typech filtrace přejděte na naše produktové stránky filtrace . V našem produktovém portfoliu filtrační techniky naleznete kromě mikropískové filtarce i jednoduchou filtraci, automatické samočisticí filtry , filtrační svíčky a filtrační sáčky, sanitární filtry , potrubní filtry a další.
Těšíme se na spolupráci s Vámi ! Váš tým filtrace o.z. HYDRO-TECH

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Bc. Jan Vyškrabka

Product manager

Zpět