Mobilní dezinfekce vnitřních prostor: Během 5 min. vyčistí 100 m2

HYDRO-TECH 16.06.2021

Mobilní ekologickou dezinfekci pro vnitřní prostor, která dokáže během pěti minut vyčistit od virů až 100 metrů čtverečních, zařadila do svého portfolia společnost HENNLICH. Výhodou systému, který využívá biologicky odbouratelné prostředky, je, že dezinfekce může probíhat i v přítomnosti lidí i zvířat.
„Podle dostupných znalostí se virové nákazy, včetně koronaviru Covid 19 šíří z 98 procent vzduchem. Proto je nezbytné pečovat o čistotu vzduchu, zejména v uzavřených prostorech, kde se shromažďují lidé. Zásadní výhodu našeho řešení je, že využívá ekologické a biologicky odbouratelné prostředky  VertEsprit ANK s kompletní certifikací. Dezinfekce tak může probíhat za přítomnosti lidí nebo zvířat,“ říká vedoucí divize HYDRO-TECH společnosti HENNLICH Martin Pavliska.

Zařízení využívá zvlhčování vzduchu takzvanou suchou mlhou, která výrazně snižuje možnost přenosu virových a bakteriálních infekcí vzduchem. Viry a bakterie likviduje takřka okamžitě. „Při testování byly prokázány účinky již po 30 vteřinách využití našeho zařízení,“ dodává Martin Pavliska.

Výhodou zařízení je možnost jednoduchého přenesení v rámci vnitřního prostoru, jednoduchá instalace a snadná obsluha. Velikost dosahu jednotlivých typů dezinfekčního zařízení je odstupňována od 40 do 100 metrů čtverečních plochy. Link na video: https://youtu.be/31VY6aYJ0J0

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Bc. Jan Vyškrabka

Product manager

Zpět