Odstředivá čerpadla HENNLICH - sázka na jistotu (1)

HYDRO-TECH 02.10.2019

Tradiční dodavatel odstředivých čerpadel, určených pro čerpání chemických látek, společnost HENNLICH s.r.o. získává na našem trhu stále pevnější pozici díky instalacím kvalitních čerpadel. Tato odstředivá čerpadla vynikají svou spolehlivostí, kvalitou zpracování a přijatelnou cenou. Sortiment odstředivých čerpadel umožňuje dodat vhodné čerpadlo na většinu aplikací, se kterými se v průmyslu běžně setkáváme. 

Nejčastěji směřuje poptávka po odstředivých čerpadlech k typu MPN. Jsou to jednoduchá čerpadla s magnetickou spojkou, robustní konstrukce. Hermeticky uzavřená čerpadla umožňují přečerpávání chemických látek bez nebezpečí úkapů, proto jsou s výhodou využita hlavně tam, kde by případné úkapy mohly způsobit nebezpečné nebo ekologicky neúnosné situace. Model MPN je časem prověřené čerpadlo, které si u zákazníků vysloužilo nemalé uznání. 

Sortiment odstředivých čerpadel nabízí samozřejmě více modelů čerpadel. Za zmínku stojí např. model S, který je samonasávací, nebo model T/TE – vertikální konstrukce bez ucpávky. Čerpadla jsou navržena pro menší výkony. V průtoku ca do 35 m3/h a výtlačné výšce do 40 m.

Dostupné materiály pláště čerpadla jsou nerezová ocel 1.4571, PVDF nebo PP.

Materiály kluzných ložisek nebo mechanických ucpávek jsou pak Al2O3, Karbon nebo SiC.
Variabilita těsnění staví na běžně používaných, jako jsou FPM, EPDM, Kalrez apod.
Pohon čerpadel je standardně 3x400V; 50 Hz, ale typ pohonu může být dle přání zákazníka.
Samozřejmostí jsou pohony do EX-prostředí.
Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte. Váš tým čerpadel

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Bc. Jan Vyškrabka

Product manager

Zpět