ŘEŠENÍ PRO ČISTÍRNY I ÚPRAVNY VOD

HYDRO-TECH 28.04.2015

Společnost HENNLICH  je již přes 20 let jedním z významných dodavatelů dávkovacích čerpadel a zařízení.
Vzhledem ke zvyšujícím se nárokům na ekologii postupně vzrůstají požadavky i na čistotu nejen odpadních vod. Odštěpný závod HYDRO-TECH výrazně vstoupil do této oblasti již v minulosti a zajišťuje dodávky kompletních dávkovacích stanic pro čistírny i úpravny vod.
V této oblasti máme proto dlouholeté zkušenosti a naše dodávky jsou na mnoha zařízeních po celé České republice i na Slovensku .
Každé ze zařízení dodávaných zákazníkům je originál přizpůsobený přesně specifikovaným požadavkům. Použitá dávkovací čerpadla jsou od osvědčeného výrobce, firmy sera z Německa. Úpravny vod
V posledních letech významně roste tlak na zabezpečení dodávek kvalitní pitné vody. Původně instalovaná technologie postupně dožívá a navíc jsou v současnosti zcela jiné požadavky na ovládání čerpadel a jejich spolehlivost. Čerpadla a zařízení, dodávaná o.z. HYDRO-TECH, je možné osadit i v těchto případech, ať se jedná již o dávkování chlornanu sodného, síranu železitého nebo hlinitého, manganistanu draselného nebo dalších potřebných chemikálií.
U dávkovacích membránových čerpadel se jedná o naprosto bezúkapková čerpadla, plně odolná chodu na sucho. Čerapdla se dodávají dle požadavku uživatele, jak s ručním řízením výkonu, tak i s dálkovým komfortním ovládáním, které obsahuje mnoho dalších funkcí. Je možní i řízení podle protokolu PROFIBUS. Všechna čerpadla a řídící elektronikou mají jako standardní vybavení zabudovanou kontrolu poškození pracovní membrány. Předností je jednoduchá montáž a uvedení do provozu a snadné zacházení a obsluha za provozu.
Pro dávkování vápenného mléka je dle požadované koncentrace možno použít rovněž membránová čerpadla, nebo s ohledem na možné pevné nečistoty ve vápně čerpadla hadicová ( peristaltická). Zde je výhodou absence jakýchkoliv ventilů a odolnost i vůči abrazivním médiím.
O.z. HYDRO-TECH dodává osvědčená hadicová čerpadla firmy PONNDORF, rovněž z Německa. Jako jeden z mála dodává tak o.z. HYDRO-TECH i čerpadla s takzvaným suchoběžným rotorem, kde výměna poškozené pracovní hadice je mnohem rychlejší než u čerpadel s rotorem makroběžným. Přitom provozní tlak do 4 bar je pro většinu aplikací na úpravnách vod plně plně dostačující. Součástí dodávky těchto čerpadel je také možnost proškolení personálu, dodávka náhradních dílů a záruční i pozáruční servis.

V sortimentu o.z. HYDRO-TECH dále naleznete čerpadla ponorná kalová, míchadla do jímek, čerpadla odstředivá jak pro chemikálie tak pro vodu, čerpadla sudová a další.
Dalším výrazným benefitem dodávek jsou dlouholeté zkušenosti pracovníků s dodávkami čerpadel prakticky do všech odvětví průmyslu, energetiky i jiných odvětví, čímž jsme schopni pokrýt většinu požadavků zákazníků.
Chcete další podrobnější informace o konkrétních produktech nebo aplikacích?
  • navštivte naše produktové stránky čerpadel
  • pohlédněte si reference z již realizovaných dodávek
  • kontaktujte náš odborný tým emailem nebo na telefonním čísle 416 711 227. Případně pomocí kontaktního formuláře.
  • Máte také možnost nás navštívit na veletrhu VODOVODY - KANALIZACE v Praze. Naleznete nás 19. - 21.5.2015 v hale 3 na stánku číslo 61.
Těšíme se na Vaše dotazy i návštěvu! Váš tým HYDRO-TECH

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Bc. Jan Vyškrabka

Product manager

Zpět