ŘEŠENÍ PRO ODSTRANĚNÍ NEŽÁDOUCÍ VLHKOSTI A VODY

HYDRO-TECH 11.05.2018

U zákazníků se často setkáváme s požadavkem na ofukování a sušení výrobků.
Na tyto účely je sice možné nalézt v našem produktovém portfoliu vzduchové trysky Whisperblast, které jsou pro tuto aplikaci také vhodné, ale ty jsou používány především pro ofuk menších a izolovaných ploch.

Základem síly ofuku je objem vzduchu a jeho rychlost proudění. Když zajistíme dostatečný objem proudícího vzduchu, jeho rychlost bude tak vysoká, že rozruší bariéru povrchového napětí.
Nabízíme Vám vzduchové nože Sonic Air Systems, které vyřeší nežádoucí vlhkost a zbytkovou vodu na vašich výrobcích.

Například pro linky na výrobu nápojů, je možné použít nízkotlaký vzduchový nůž SONIC AIR, který spolehlivě odstraní kapalinu z lahví, skleniček, dóz a jiných balení.

Takové řešení je především Vaší úsporou energie !  Touto technologií lze garantovat odstranění až 95 % vlhkosti, která je na povrchu výrobku, tedy například v místě etikety, pod víčkem i v nepřístupných místech.

Dmychadla používaná pro tyto aplikace jsou v ucelené řadě s motory od 2,2 do 37 kW a vzduch je dále rozváděn velkokapacitními hadicemi k vzduchovým nožům, které mají modulární design a mohou být přizpůsobeny na míru každé jednotlivé aplikaci. Systém lze vybavit dalším příslušenstvím, jako jsou kryty, tlumiče hluku, mechanické nebo pneumatické nastavování pozice nože.

Vzduchové nože mají všestrané použití nejen v potravinářství, ale i v automobilovém průmyslu a ocelářství.

Pro více informací navštivte naše produktové stránky nebo si prohlídněte aplikační videa na našem 

Kontaktovat nás můžete také :

  • telefonicky na čísle 416 711 234
  • emailem
  • kontaktním formulářem
Těšíme se na spolupráci s Vámi. Váš tým HYDRO-TECH

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Bc. Jan Vyškrabka

Product manager

Zpět