TĚSNÍCÍ ROTAČNÍ HLAVY MAIER

HYDRO-TECH 31.05.2016

Rotační těsnicí hlavy jsou armatury určené ke spojování tlakových potrubí s rotujícími tlakovými systémy, pro chlazení nebo ohřev válců pomocí natlakovaného média. Hlavy a rotační přívody jsou samostatné a samonosné výrobky a zajišťují dopravu různých médií jako je pára, voda, vzduch nebo topný olej ze zdroje do strojních zařízení. Historicky jako jeden z prvních výrobců vůbec vstoupila do technicky zcela nové oblasti firma Christian Maier, kterou v České republice náš odštěpný závod HYDRO-TECH společnosti HENNLICH s.r.o. Firma Maier začala rotační těsnicí hlavy uvádět na trh pod označením „automatické těsnicí těleso", což jsou radiální těsnicí sady, které se v závislosti na tlaku samočinně seřizují a vytváří ochrannou zónu mezi těsnicím prostorem a ložiskem. 
Dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v této oblasti zaručují dokonalou kvalitu a maximální spolehlivost produktů. Firma Maier patří k celosvětově nejzkušenějším výrobcům rotačních spojení a v jejím programu se uplatňují jak nejmodernější technologie v koncepci těsnění, tak i osvědčené konstrukce. Dodává více než 1 000 standardních verzí a přes 1 000 speciálních řešení ve jmenovitých světlostech od DN 10 do DN 450, která jsou použitelná pro nejrůznější média, nejčastěji vodu, páru nebo teplonosný olej.
Rotační těsnicí hlavy Maier se používají celosvětově a firma má svá zastoupení téměř ve všech státech. Odštěpný závod HYDRO-TECH produkty nejen prodává, ale zákazníkům poskytuje i technické poradenství. Samozřejmostí jsou také veškeré náhradní díly, ale i další servisní zabezpečení, což využívají konstruktéři i koneční uživatelé hlav Maier.

Pro více informací o jednotlivých produktových řadách navštivte naše produktové stránky. Nebo nás kontaktujte :
  • pomocí kontaktního formuláře
  • emailem
  • na telefonním čísle 416 711 226
Rádi Vám připravíme návrh řešení a předběžnou kalkulaci na základě Vámi zadaných parametrů. Váš tým HYDRO-TECH

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Bc. Jan Vyškrabka

Product manager

Zpět