VARIO systém a čerpací chladící jednotky LEGROM

HYDRO-TECH 06.05.2016

Spolehlivý systém od firmy LEGROM umožňuje snadnou instalaci přívodu chladicí a mazací kapaliny či stlačeného vzduchu a začlenění do Vašeho stroje či výrobní linky. 
Systém umožňuje rychlé nastavení do požadované pozice a přesné zacílení paprsku.
Zvyšující se nároky na přesnost a rychlost při obrábění materiálu soustružením, vrtáním, broušením či frézováním s sebou nesou nutnost přesné distribuce chladicí a mazací kapaliny do místa obrábění. 
VARIO systém může být rovněž výhodně využit k rychlému s snadnému nastavení trysek pro stlačený vzduch při chladicím procesu, sušení či odfuku nečistot z výrobku.   
Hlavní výhody tohoto systému jsou především vysoká pevnost v ohybu a stabilita polohy, možnost využití i pro vyšší tlaky, díky plastovému provedení dobrá chemická odolnost, vysoká variabilita systému a jeho rychlá montáž, či možnost kombinace s tryskami Lechler.
Čerpací jednotky pro chladicí a mazací kapalinu firmy LEGROM slouží k dopravě kapaliny do místa řezu při třískovém obrábění. Při obrábění dochází mezinástrojem a obrobkem k tření. Tím vzniká nežádoucí zahřívání obráběcího nástroje aobrobku. Tento proces má za následek řadu nežádoucích jevů, jako je snižování životnosti nástroje, vznik nepřesností vlivem roztažnosti obrobku či snižování jakostiobrobené plochy.Jedná se o velmi jednoduchý systém se snadnou a rychlou instalací Pro více informací přejděte na naše produktové stránky LEGROM.
Katalogové a informační podklady si můžete také prohlédnout anebo stáhnout zde:
  • info HYDRO-TECH Flexibilní článkové přívody
  • podklady HYDRO-TECH Čerpací jednotky pro chladicí a mazací kapalinu
  • produktový katalog LEGROM v německém jazyce
  • produktový katalog LEGROM v anglickém jazyce
Pro další informace nás můžete také kontaktovat 
  • pomocí kontaktního formuláře
  • emailem
  • na telefonním čísle 416 711 234
Kromě výše uvedeného systému LEGROM  jsou v produktovém portfoliu divize HYDRO-TECH také trysky pneumatické rozprašovací, s rozstřikem kužele, vzduchové trysky, odlučovače kapek, vzduchové nože a další. Pro kompletní přehled  trysek přejděte na naše divizní produktové stránky. Těšíme se na spolupráci s Vámi! Váš tým HYDRO-TECH

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Bc. Jan Vyškrabka

Product manager

Zpět