Hardwarový/softwarový inženýr/ka pro vestavěné systémy

Popis pozice

Práce na novém vývojovém projektu firmy HENNLICH eMobility.

Nabízíme

  • technicky unikátní produkty - vývoj, výroba, distribuce
  • technická, obchodní a jazyková školení v Čechách a zahraničí
  • pracovní výzvy při vývoji nových perspektivních zařízení
  • osobní a kariérní rozvoj
  • zázemí silné nadnárodní společnosti

Předpoklady

  • Znalosti softwaru/programovacích jazyků: C++, C, C#, Arduino IDE, Can Bus
  • Výhodou znalost: LIN, DBC Databanky, Eagle, TinyCard, Protheus nebo PCB taret, zkušenosti s BLDC ovládáním, BMS systémem
  • Znalosti hardwaru: velmi dobrá znalost elektrotechniky, zkušenosti s mikrokontrolery, CAN ovladači / vysílači, výkonovou elektronikou, vytvořením PCB (A), metodami pájení a návrhy komponent podle požadavků
  • Manuální zručnost
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Svědomitost, samostatnost, ochota se učit novým věcem
  • Zájem o technický pokrok a seberealizaci

Kontakt

Renata Mejtová

Prokuristka a HR

Vyplňte personální dotazník

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

HENNLICH PROFILOVÉ VIDEO