100 let HENNLICH

Odborné týmy

CEMA-TECH

E-mail divize: [email protected]

  • CEMA-TECH všechny kontakty
  • Tým Centrální mazání
  • Tým Dávkování maziv
  • Tým nanášení maziv na plochy
  • Tým mazací technika

Ing. Milan Dvořák

Vedoucí divize

Ing. Juraj Gašpierik

Obchodně-technický zástupce - Slovensko

Bc. Martin Mokrý

Obchodně-technický zástupce - Čechy

Ing. Pavel Stoudek

Senior -obchodně- technický zástupce - Morava

Ing. Jiří Chalupa

Project manager

Tomáš Jambor, DiS.

Produkt manažer

Ing. Roman Křivánek

Projektant

Vít Lamplot, DiS.

Projektant

Sabina Majtnerová

Obchodní asistentka

Marie Musilová

Obchodní asistentka

Milada Pohanková

Obchodní asistentka

Marcela Šípková

Obchodní asistentka

Martina Vrbková

Obchodní asistentka

Petr Humlíček

Montážní a servisní technik

Bohumil Kročil

Vedoucí montážní a servisní skupiny

František Macháček

Montážní a servisní technik

Milan Remsa

Montážní a servisní technik

ENERGY

E-mail divize: [email protected]

  • Tým Energy

Ing. Tomáš Holčák, MBA

Vedoucí divize

Bc. Petr Javanský

Product Manager

Ing. Lucie Hrachová

Product Manager

Marek Mikulenka

Obchodně-technický zástupce - Morava a Slovensko

Lada Řezníčková

Obchodní asistentka

Emanuel Hrach

Technik - průmyslové aplikace

Richard Foukner

Montážní a servisní technik

Petr Kerda

Montážní a servisní technik

Ing. Karel Kodiš

Projektant - průmysl. aplikace

ENGINEERING

E-mail divize: [email protected]

  • Tým Engineering

Mgr. Jan Petružálek

Vedoucí obchodního oddělení

Jakub Radiměřský

Obchodně-technický zástupce - krej Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Pardubický, Královéhradecký, Vysočina, Jihomoravský, Liberecký

Bc. Miloš Čmejla, DiS.

Obchodně-technický zástupce - kraj Ústecký, Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský, Středočeský, Praha

G-TERM

E-mail divize: [email protected]

  • Tým G-Term

Ing. Tomáš Holčák, MBA

Vedoucí divize

Ing. Petr Hoftych

Product manager - projektant

Mgr. Štěpán Studený

Obchodně-technický zástupce

Ing. Klára Šmeráková

Project Manager

Ing. Dana Vágnerová

Projektant

Michael Pěkný

Projektant

Ing. Karel Kodiš

Projektant - průmysl. aplikace

Petra Stolínová

Obchodní asistentka

Richard Foukner

Montážní a servisní technik

Petr Kerda

Montážní a servisní technik

Vojtěch Horák

Montážní a servisní technik

Emanuel Hrach

Technik - průmyslové aplikace

HYDRO-TECH

E-mail divize: [email protected]

  • HYDRO-TECH všechny kontakty
  • Tým Armatury
  • Tým Čerpadla
  • Tým Filtrace
  • Tým Trysky

Martin Pavliska

Vedoucí divize

Václav Douša

Product manager

Bc. Jan Vyškrabka

Product manager

Ing. Lubomír Potenec

Product manager

Ing. Jan Kreisl

Product manager

Ing. Jiří Vachulka

Product manager

Miroslav Špringl

Technický konzultant

Mgr. Petr Hrabánek

Product manager čerpadla - Čechy

Jakub Svatoš

Obchodně technický zástupce filtrace - Čechy

Ladislav Daněk

Obchodně-technický zástupce filtrace

Pavel Leitgeb

Obchodně-technický zástupce armatury - Morava a východní Čechy

Josef Vala

Obchodně-technický zástupce trysky - Čechy a Morava

Ing. Jiří Pochylý

Obchodně-technický zástupce čerpací technika - Morava a východní Čechy

Jakub Drnec

Obchodně-technický zástupce armatury - Čechy

Lucie Bretfeldová

Obchodní asistentka

Kamila Balaštíková

Obchodní asistentka - trysky

Markéta Schulzová

Obchodní asistentka

Bc. Petra Bártová

Obchodní asistentka

LIN-TECH

E-mail divize: [email protected]

  • LIN-TECH všechny kontakty
  • Tým automatizace a robotika
  • Tým energetické řetězy a flexibilní kabely
  • Tým kluzná pouzdra a lineární kluzná vedení igus®
  • Tým krytování strojů a třískové hospodářství
  • Tým lineární vedení THK
  • Tým pneumatika
  • Tým rychlospojky

Ing. Jaroslav Hospodka

Vedoucí divize

Ing. Jan Bažant

Product manager - krytování strojů a třískové hospodářství

Ing. Tomáš Houdek

Product manager - kluzná pouzdra a lineární vedení igus®

Ing. Radek Kadlec

Product manager - lineární vedení THK

Jindřich Kollár

Product manager - energetické řetězy a flexibilní kabely

Ing. Petra Kolouchová

Technolog

Ing. Antonín Kozelka

Product manager - lineární vedení THK

Ing. Václav Kroupa

Product manager - lineární vedení THK

Jan Lisý

Product manager- energetické řetězy a flexibilní kabely

Ing. Jiří Mikule

Product manager - automatizace, robotika

Tomáš Nacházel

Product manager - kluzná pouzdra a lineární vedení igus®

Ing. Ondřej Otta

Product manager - automatizace, robotika

Ing. Josef Ponikelský

Product manager - automatizace, robotika

Vojtěch Přibyl

Product manager - krytování strojů a třískové hospodářství

Bc. Luděk Přitasil

Product manager - automatizace, robotika

Ing. Petr Smolík

Product managera - automatizace, robotika

Bc. Pavel Štefanik

Product manager - lineární vedení THK

Ing. Jan Švarc

Product manager - energetické řetězy a flexibilní kabely

Ing. Jaroslav Velecký

Product manager - pneumatika, rychlospojky

Ing. Tomáš Vlk

Product manager - kluzná pouzdra a lineární vedení igus®

Ivo Fukala

Obchodně-technický zástupce Morava

Vojtěch Gregor

Obchodně-technický zástupce Čechy

Ing. Dalibor Kaláb, MBA

Obchodně-technický zástupce Čechy

Jakub Kováč

Obchodně-technický zástupce Morava

Ing. Ondřej Kratochvíl

Obchodně-technický zástupce Čechy

Ing. Marek Löffler

Obchodně-technický zástupce Čechy

Bc. David Martinek

Obchodně-technický zástupce Morava

Jiří Olšovský

Obchodně-technický zástupce Morava

Martin Prouza

Obchodně-technický zástupce Čechy

Ing. Tomáš Rett

Obchodně-technický zástupce Morava

Jan Kohl

Obchodně-technický zástupce Morava

Bc. Petr Tuček

Obchodně-technický zástupce Čechy

Ing. Lukáš Záběhlík

Obchodně-technický zástupce Čechy

Bc. Kateřina Kasperová

Marketing manager

Mgr. Kamila Lattnerová

Marketing manager

Ing. Markéta Novotná

Marketing manager

Ing. Šárka Vodolanová

Marketing manager

Blanka Fišerová

Obchodní asistentka

Ing. Romana Hönigová

Obchodní asistentka

Stanislava Chalupová

Obchodní asistentka

Bc. Kateřina Kalábová

Obchodní asistentka

Bc. Lucie Svatošová

Obchodní asistentka

Ivona Švejdová

Obchodní asistentka

Bc. Hana Tupá

Obchodní asistentka

MERES

E-mail divize: [email protected]

  • MERES všechny kontakty
  • Tým Průmyslové ohřevy
  • Tým Měření a regulace

Ing. Roman Picura

Vedoucí divize

Průtokové ohřevy
Povrchové ohřevy
Galvanická lůžka
Ohřev vzduchu
Ponorné ohřevy

Ing. Václav Patrovský

Product manager - měření a regulace

Příslušenství pro MaR
Měření hladiny
Měření teploty
Měření tlaku
Měření průtoku
Měření hladiny sypkých látek

Vladimír Svoboda

Junior Product manager - měření a regulace

Příslušenství pro MaR
Měření hladiny
Měření teploty
Měření tlaku
Měření průtoku
Měření hladiny sypkých látek

Petr Rajtšlégr

Obchodně-technický zástupce - sever Čech a Moravy, Slezsko

Bc. Jaroslav Čapek

Obchodně-technický zástupce - jih Čech a Moravy

Lenka Králová

Obchodní asistentka

MINING HYDRAULICS

E-mail divize: [email protected]

  • Tým Důlní hydraulika

Ing. Marek Wojtas

Vedoucí divize

David Borovský

Project Manager

Ing. Zbyšek Dzierža

Projektant

Ing. Jindřich Schaumann

Projektant

Martin Hübsch

Projektant

Ing. Grzegorz Cieslinski

Obchodně-technický zástupce

Ing. Michal Augustynowicz

Obchodně-technický zástupce

Lada Lengerová

Obchodní asistentka

Martin Sýkora

Servisní technik

Vladan Sobotík

Servisní technik

Alexandr Stařinský

Servisní technik

Tomáš Zuzaňák

Servisní technik

SPRINGS

E-mail divize: [email protected]

  • Tým Pružiny

Petr Synáček

Vedoucí divize

Miroslava Svobodová

Obchodní asistentka

Tereza Grunertová

Obchodní asistentka

TĚSNĚNÍ

E-mail divize: [email protected]

  • Tým Těsnění

Ing. Martin Talpa

Manager distribuční sítě / Marketing

Ing. Václav Herynk

Product manager - Statické těsnění

Ing. Ondřej Krupka

Product manager - Hřídelové těsnění

Jan Kuchař

HSC - Product manager

Ondřej Tuzar

HIS - Product manager

Jaroslav Jeřábek

Obchodně - technický zástupce - západ

Ing. Vlastislav Kučera

Obchodně-technický zástupce - střed

Ing. Pavel Novák

Obchodně-technický zástupce Morava

Bc. Martina Šedová

Export manager

Bc. Martina Dušková

Obchodní asistentka

Alena Brdlíková

Obchodní asistentka

Kristina Müllerová

Obchodní asistentka

Jitka Řezníčková

Obchodní asistentka

Ing. Lenka Schulzová

Oobchodní asistentka

Ivana Vališová

Obchodní asistentka

Zuzana Kamešová

Obchodní asistentka HSC a HIS

Romana Krejčí

Obchodní asistentka

Michaela Kočí

Obchodní asistentka

Petra Svatošová

Obchodní asistentka

Luděk Tikovský

Příprava výroby HSC

Jiří Starý

Obsluha CNC - Litoměřice

Michal Starý

obsluha CNC - Litoměřice

Oldřich Wiesner

Obsluha CNC - Litoměřice

Vojtěch Škopek

obsluha CNC - Brno

Vladimír Procházka

Obsluha CNC - Slatiňany

Pavel Zátopek

obsluha CNC - Ostrava

Martin Duda

obsluha CNC - Plzeň