100 let HENNLICH

Odborné týmy

CEMA-TECH

E-mail divize: [email protected]

Ing. Milan Dvořák

Vedoucí o.z.

Ing. Juraj Gašpierik

Obchodně-technický zástupce - Slovensko

Petr Humlíček

Montážní a servisní technik

Ing. Jiří Chalupa

Project manager

Tomáš Jambor, DiS.

Produkt manažer

Ing. Roman Křivánek

Projektant

Bohumil Kročil

Vedoucí montážní a servisní skupiny

Vít Lamplot, DiS.

Projektant

František Macháček

Montážní a servisní technik

Sabina Majtnerová

Obchodní asistentka

Martin Mokrý

Obchodně-technický zástupce Čechy

Marie Musilová

Obchodní asistentka

Milada Pohanková

Obchodní asistentka

Milan Remsa

Montážní a servisní technik

Marcela Šípková

Obchodní asistentka

Ing. Pavel Stoudek

Senior -obchodně- technický zástupce - Morava

Martina Vrbková

Obchodní asistentka

ENERGY

E-mail divize: [email protected]

Ing. Tomáš Holčák, MBA

Vedoucí divize

Bc. Petr Javanský

Product manager

Ing. Lucie Hrachová

Product Manager

Tereza Králová

Obchodní asistentka

Marek Mikulenka

Obchodně-technický zástupce

Emanuel Hrach

Technik - průmyslové aplikace

Richard Foukner

Montážní a servisní technik

Ing. Karel Kodiš

Projektant - průmysl. aplikace

ENGINEERING

E-mail divize: [email protected]

Mgr. Jan Petružálek

Vedoucí obchodního oddělení

Jakub Radiměřský

Obchodně technický zástupce

G-TERM

E-mail divize: [email protected]

Ing. Tomáš Holčák, MBA

Vedoucí divize

Ing. Petr Hoftych

Product manager - projektant

Ing. Dana Vágnerová

Projektantka

Mgr. Štěpán Studený

Obchodně technický zástupce

Ing. Klára Šmeráková

Project Manager

Petra Stolínová

Obchodní asistentka

Richard Foukner

Montážní a servisní technik

Petr Kerda

Montážní a servisní technik

Vojtěch Horák

Montážní a servisní technik

Emanuel Hrach

Technik - průmyslové aplikace

Ing. Karel Kodiš

Projektant - průmysl. aplikace

HYDRO-TECH

E-mail divize: [email protected]

Martin Pavliska

Vedoucí o.z.

Václav Douša

Product manager

Jan Vyškrabka

Product manager

Ing. Lubomír Potenec

Product manager

Jakub Svatoš

Obchodně technický zástupce filtrace - Čechy

Ing. Jiří Vachulka

Product manager

Miroslav Špringl

Technický konzultant

Mgr. Petr Hrabánek

Product manager čerpadla Čechy

Ing. Jan Kreisl

Product manager

Ladislav Daněk

Obchodně-technický zástupce filtrace

Pavel Leitgeb

Obchodně-technický zástupce armatury - Morava a východní Čechy

Josef Vala

Obchodně-technický zástupce trysky - Čechy a Morava

Ing. Jiří Pochylý

Obchodně-technický zástupce čerpací technika - Morava a východní Čechy

Jakub Drnec

Obchodně-technický zástupce armatury - Čechy

Lucie Bretfeldová

Obchodní asistentka

Kamila Balaštíková

Obchodní asistentka - Trysky

Markéta Schulzová

Obchodní asistentka

Bc. Petra Bártová

Obchodní asistentka

LIN-TECH

E-mail divize: [email protected]

Ing. Jaroslav Hospodka

Vedoucí odštěpného závodu

Ing. Jan Bažant

Product manager - krytování strojů a třískové hospodářství

Jan Březina

Product manager - pneumatika, rychlospojky

Blanka Fišerová

Obchodní asistentka

Ivo Fukala

Obchodně-technický zástupce Morava

Vojtěch Gregor

Obchodně-technický zástupce Čechy

Ing. Romana Hönigová

Obchodní asistentka

Bc. Tomáš Houdek

Product manager - kluzná pouzdra a lineární vedení igus®

Stanislava Chalupová

Obchodní asistentka

Ing. Radek Kadlec

Product manager - lineární vedení THK

Ing. Dalibor Kaláb

Obchodně-technický zástupce Čechy

Bc. Kateřina Kalábová

Obchodní asistentka

Mgr. Kamila Lattnerová

Obchodní asistentka

Bc. Kateřina Kasperová

Marketing manager

Jindřich Kollár

Product manager - energetické řetězy a flexibilní kabely

Ing. Petra Kolouchová

Technolog

Jakub Kováč

Obchodně-technický zástupce Morava

Ing. Antonín Kozelka

Product manager - lineární vedení THK

Ing. Ondřej Kratochvíl

Obchodně-technický zástupce Čechy

Ing. Martin Krynský

Obchodně-technický zástupce Morava

Jan Lisý

Product manager- energetické řetězy a flexibilní kabely

Ing. Marek Löffler

Obchodně-technický zástupce Čechy

Tomáš Nacházel

Product manager - kluzná pouzdra a lineární vedení igus®

Ing. Markéta Novotná

Marketing manager

Jiří Olšovský

Obchodně-technický zástupce Morava

Ing. Ondřej Otta

Product manager - automatizace, robotika

Ing. Jiří Mikule

Product managera - automatizace, robotika

Ing. Josef Ponikelský

Product manager - automatizace, robotika

Ing. Martin Prouza

Obchodně-technický zástupce Čechy

Vojtěch Přibyl

Product manager - krytování strojů a třískové hospodářství

Bc. Luděk Přitasil

Product manager - automatizace, robotika

Ing. Tomáš Rett

Obchodně-technický zástupce Morava

Ing. Petr Smolík

Product managera - automatizace, robotika

Lucie Svatošová

Obchodní asistentka

Bc. Pavel Štefanik

Product manager - lineární vedení THK

Ing. Jan Švarc

Product manager - energetické řetězy a flexibilní kabely

Ivona Švejdová

Obchodní asistentka

Bc. Petr Tuček

Obchodně-technický zástupce Čechy

Bc. Hana Tupá

Obchodní asistentka

Ing. Jaroslav Velecký

Product manager - pneumatika, rychlospojky

Ing. Tomáš Vlk

Product manager - kluzná pouzdra a lineární vedení igus®

Ing. Šárka Vodolanová

Marketing manager

Ing. Lukáš Záběhlík

Obchodně-technický zástupce Čechy

MERES

E-mail divize: [email protected]

Mgr. Marcela Pažoutová

Vedoucí o.z.

Ing. Roman Picura

Product manager - průmyslové ohřevy

Průtokové ohřevy
Povrchové ohřevy
Ponorné ohřevy
Galvanická lůžka
Ohřev vzduchu

Ing. Václav Patrovský

Product manager - měření a regulace

Vladimír Svoboda

Junior Product manager - měření a regulace

Petr Rajtšlégr

Obchodně-technický zastupce - sever Čech a Moravy, Slezko

Bc. Jaroslav Čapek

Obchodně-technický zástupce - jih Čech a Moravy

Lenka Králová

Obchodní asistentka

MINING HYDRAULICS

E-mail divize: [email protected]

Ing. Marek Wojtas

Vedoucí divize

David Borovský

Project Manager

Ing. Zbyšek Dzierža

Projektant

Martin Hübsch

Projektant

Ing. Grzegorz Cieslinski

Obchodně-technický zástupce

Ing. Michal Augustynowicz

Obchodně-technický zástupce

Lada Lengerová

Obchodní asistentka

Martin Sýkora

Servisní technik

Vladan Sobotík

Servisní technik

Tomáš Zuzaňák

Servisní technik

SPRINGS

E-mail divize: [email protected]

Petr Synáček

Vedoucí divize

Miroslava Svobodová

Obchodní asistentka

Tereza Grunertová

Obchodcní asistentka

TĚSNĚNÍ

E-mail divize: [email protected]

Ing. Martin Talpa

Manager distribuční sítě / Marketing

Ing. Václav Herynk

Product manager - Statické těsnění

Ing. Ondřej Krupka

Product manager - Hřídelové těsnění

Ondřej Tuzar

HIS - Product manager

Jaroslav Jeřábek

Obchdně - technický zástupce - západ

Marek Bacúr

Obchodně technický zástupce - střed

Ing. Pavel Novák

Obchodně-technický zástupce Morava

Bc. Martina Šedová

Export manager

Bc. Martina Dušková

Obchodní asistentka

Alena Brdlíková

Obchodní asistentka

Kristina Müllerová

Obchodní asistentka

Jitka Řezníčková

Obchodní asistentka

Ing. Lenka Schulzová

Oobchodní asistentka

Ivana Vališová

Obchodní asistentka

Zuzana Martinková

Obchodní asistentka HSC a HIS

Romana Krejčí

Obchodní asistentka

Michaela Kočí

Obchodní asistentka

Petra Svatošová

Obchodní asistentka

Luděk Tikovský

Příprava výroby HSC

Jiří Starý

Obsluha CNC - Litoměřice

Michal Starý

obsluha CNC - Litoměřice

Oldřich Wiesner

Obsluha CNC - Litoměřice

Vojtěch Škopek

obsluha CNC - Brno

Vladimír Procházka

Obsluha CNC - Slatiňany

Pavel Zátopek

obsluha CNC - Ostrava

Martin Duda

obsluha CNC - Plzeň