Junior Marketing Specialista/-ka

Popis pozice

  • Budete pracovat na emailingových kampaních, editaci webu a přípravě marketingových materiálů pro vybrané obchodní týmy
  • Získáte zkušenosti s dohledem nad PPC kampaněmi.
  • Budete se podílet i na celofiremních marketingových aktivitách.
  • Váš pracovní život bude také o učení se a využití znalostí o nových marketingových trendech přímo v praxi.

Nabízíme

  • Možnost růstu a rozvoje v oblasti B2B marketingu pro předního průmyslového distributora
  • To, že Vás nehodíme do vody, ale podpoříme Vás
  • Práci v týmu založenou na spolupráci a vzájemné inspiraci
  • Možnost podílet se na utváření marketingu pro předního průmyslového distributora se špičkovými produkty
  • Spolupráci v rámci skupiny HENNLICH napříč Evropou
  • Velmi slušné ohodnocení na základě odvedené práce a k tomu pestrou paletu benefitů
  • Práci ve firmě, která byla několikrát vyhlášena mezi TOP zaměstnavateli v regionu i ČR

Předpoklady

  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání - nejlépe v oblasti marketingu, ale hlavně hledáme nadšení a ochotu učit se nové věci.
  • Komunikativní znalost angličtiny je must, znalost němčiny bude vaší velkou výhodou.
  • Jakékoli předchozí zkušenosti s marketingem jsou vítány.
  • Kreativitu, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu a komunikativnost – tyto vlastnosti jsou důležitým předpokladem.
  • Základní znalosti v oblasti WEB/SEO a grafiky jsou plus.
  • Řidičský průkaz skupiny B

Kontakt

Renata Mejtová

Prokuristka a HR