Obchodně-technický zástupce/-kyně pro chladiče, akumulátory a výměníky tepla - oblast Čechy

Popis pozice

Vaším úkolem bude pečovat o vztahy a spolupráci se stávajícími zákazníky, aktivně vyhledávat nové zákazníky a vytvářet možnosti pro uplatnění chladičů, akumulátorů a výměníků tepla. Cílem je, abyste ve spolupráci s ostatními členy týmu vedl celý proces – od návrhu řešení až po dodávku a zaplacení. Budete často na cestách. Přímo u zákazníků (v kancelářích i provozech) budete poskytovat technickou a obchodní podporu.

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou v závislosti na dosažených výsledcích
  • technicky zajímavé produkty s velkým potenciálem na trhu
  • technická, obchodní a jazyková školení v Čechách i v zahraničí
  • přátelský a výborný tým spolupracovníků
  • příjemné pracovní zázemí silné nadnárodní společnosti
  • přímou podporu výrobních podniků HENNLICH
  • práce "Home Office"
  • cestování po Čechách

Předpoklady

  • VŠ nebo SŠ strojní popř. jiného technického zaměření, případně technickou praxi
  • obchodního ducha
  • otevřenost, "tah na bránu", ochotu se učit
  • připravenost cestovat za zákazníky zhruba 4 dny v týdnu

Uvítáme:

  • zkušenosti z prodeje v průmyslu
  • vlastní automobil
  • živnostenský list
  • anglický nebo německý jazyk výhodou

Kontakt

Renata Mejtová

Prokuristka a HR

Vyplňte personální dotazník

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

HENNLICH PROFILOVÉ VIDEO