Typ s kruhovou přírubou

Standardní kuličkové objímky s přírubou. To zjednodušuje montáž, přichycení se provádí čelně pomocí šroubů. Kuličkové objímky se pohybují po kruhových hřídelích s neomezeným zdvihem, nabídka různých provedení je široká. Mezi nosnými kuličkami a hřídelí vzniká bodový dotek, se kterým je možné realizovat přesný a lehký pohyb při nízkém zatížení. Kuličkové objímky jsou vyráběny z úhlíkových ložiskových ocelí, po kalení jsou uvnitř i zvnějšku broušeny. Tento systém může být nasazen jednoduše a s odpovídající přesností v mnoha případech. Hřídele jsou uloženy ve stojáncích. Montáž a údržba jsou jednoduché. Pro vyšší ochranu proti nečistotám doporučujeme filcové těsnění.
Při objednávání používejte prosím naše objednací čísla. Při tvorbě výkresů využijte naši CADovou knihovnu.

Typ LMF

Typ LMF-M

Standardní kuličková objímka, která je opatřena kruhovou přírubou. To umožňuje jednodušší čelní přichycení pomocí šroubů. Korozivzdorné provedení typu LMF s kruhovou přírubou. To umožňuje jednodušší čelní přichycení pomocí šroubů.
Typ LMF-L

Typ LMF-ML

Kuličková objímka v dlouhém provedení s přírubou pro jednoduché čelní přichycení pomocí šroubů. Má dvě kuličkové klece, takže je vhodná pro momentová zatížení.
Tento korozivzdorný typ je opatřen přírubou, která je kruhová. To umožňuje nižší stavební výšku. Má dvě kuličkové klece, a proto je idealní pro momentová zatížení.