Divize HENNLICH ENERGY

Divizní stránky HENNLICH ENERGYDivize HENNLICH ENERGY se specializuje na tyto oblasti: vzduchové chladiče, deskové výměníky tepla, trubkové výměníky tepla, technologie ORC, parní expandéry, parní turbíny do 30 MW, bioplynová stanice, využití odpadního tepla v průmyslu, aplikace tepelných čerpadel v průmyslu.

Vzduchové chladiče vlastní výroby se využívají pro chlazení olejů v hydraulice a mazání. K dispozici je široká řada standardních chladičů k dodání do 1 týdne. Navrhujeme také speciální motorové chladiče na míru

V sortimentu výměníků tepla navrhujeme a případně i montujeme deskové výměníky tepla (pájené i montované) a trubkové výměníky tepla včetně trubkových výměníků tepla pro viskózní média.

Speciální produktovou řadu výměníků tepla tvoří ECO-mizer®. Jedná se o spalinové výměníky pro využití odpadního tepla průmyslových kotlů a pecí.  

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme hydraulické akumulátory a jejich příslušenství.

Dodáváme technologie pro využití odpadního tepla a výrobu elektrické energie. Konkrétně ORC jednotky BEP pro nízké teploty od 85°C až do 150°C, parní expandéry HELIEX pro sytou a znečištěnou páru, a konečně klasické parní turbíny indického výrobce Triveni o výkonech do 30 MWe.   

Ve spolupráci s renomovanými českými a německými partnery a univerzitami se zabýváme vývojem vlastní nízkoteplotní ORC jednotky o výkonu 40 kW.  

V oblasti využití bioodpadu jsme vyvinuli unikátní bioplynovou stanici alpha FERM® o výkonu až 100 kWe na principu sucho-mokré fermentace.  

Více o divizi HENNLICH ENERGY a jejích produktech naleznete na stránkách: energy.hennlich.cz

energy.hennlich.cz

Přehled sortimentu o. z. HENNLICH ENERGY

HENNLICH ENERGY přehled produktů