HENNLICH
 - řešení pro průmysl

Dodáváme komponenty
i komplexní technická řešení pro různá odvětví průmyslu. Díky týmům zkušených odborníků a modernímu skladovému a výrobnímu zázemí, najdeme a dodáme optimální řešení pro Vaše požadavky přesně a rychle.

Jsme velice hrdí, že jsme již 90 let významným partnerem českého průmyslu.
HENNLICH s.r.o.
Českolipská 9
412 01 Litoměřice


Telefon: +420 416 711 111
Fax: +420 416 711 999
E-mail:
Choose a language Čeština

Divize HENNLICH ENERGY

Divize HENNLICH ENERGY navazuje na 90-ti letou tradici firmy HENNLICH s.r.o. (založené v roce 1922 v Československém Duchcově) a nabízí obcím, průmyslovým i zemědělským podnikům řešení v podobě inovativních technologií zaměřených na využití nízkopotenciálního tepla, odpadního tepla a využití zemědělské produkce, především jejího přirozeně vznikajícího odpadu.

Proč HENNLICH ENERGY

Neustále rostoucí ceny energií přitahují pozornost průmyslových podniků na vlastní energetické provozy. Minimalizace spotřeby vstupních paliv spolu s maximalizací účinnosti zdrojů a navazujících rozvodů je klíčová pro jejich konkurenceschopnost. Již desítky let to platí především v energeticky nejnáročnějších odvětvích jakými jsou výroba elektřiny, teplárenství, chemie, petrochemie a metalurgie. V poslední letech, s tím jak roste konkurence a tlak na snižování všech nákladů, se optimalizace vlastní energetiky stává tématem i pro mnohé další zpracovatelské a strojírenské podniky. Vedle toho mnohé zemědělské podniky a obce se zejména v posledních letech pustili do vlastní výroby elektřiny a tepla. Ve snaze o maximální zhodnocení biologické produkce a jejího odpadu vyrostlo v Česku kolem 300 bioplynových stanic. 

CO KONKRÉTNĚ DĚLÁME

Jsme středně velká firma a velmi cíleně se proto soustředíme na ty technické výzvy, které můžeme vyřešit a jejich řešení úspěšně přivést na trh.   

  • V oblasti využití odpadního tepla průmyslových kotlů a pecí na zemní plyn o výkonech 600kW až 50MW dodáváme unikátní spalinové výměníky ECO-mizer®.
  • V produktovém týmu ZeroFuelGen® 50kW se zabýváme vývojem a výrobou ORC technologie, která přeměňuje odpadní teplo na užitečnou elektřinu.
  • V oblasti využití zemědělské produkce a jejího odpadu jsme vyvinuli unikátní bioplynovou stanici AlphaFERM® o výkonu 25-100kWe na principu sucho-mokré fermentace.   

Všechny produkty HENNLICH ENERGY naleznete ZDE

KDE PŮSOBÍME

Jako součást mezinárodní skupiny HENNLICH působíme především na trzích střední a východní Evropy. V následujících letech chceme naše aktivity rozšířit do celého světa. Vedle českého jazyka komunikujeme anglicky a německy. 

Orientace na zákazníka

Zákazník je pro nás zdrojem energie. Vše co děláme, směřuje k jeho spokojenosti.

Více o divizi HENNLICH ENERGY a jejích produktech naleznete na stránkách: energy.hennlich.cz

energy.hennlich.cz

Produkty

Vzduchové chladiče
Vzduchové chladiče
Heliex expandér
Heliex expandér
AlphaFERM
AlphaFERM
ECO-mizer
ECO-mizer
Výměníky tepla
Výměníky tepla
Výměníky tepla
Výměníky tepla
  • HENNLICH Facebook
  • HENNLICH Youtube
  • HENNLICH Google+
  • HENNLICH FAQ