CEMA-TECH na Dňoch poľa 2024

CEMA-TECH 10.05.2024

O. z. CEMA-TECH se představí, společně s kolegy z HENNLICH Slovensko, na výstavě Dni poľa 2024 v Dvorech nad Žitavou na Slovensku. Jedná se o venkovní výstavu zaměřenou na zemědělství a zemědělskou techniku. Je to obdoba výstavy Den zemědělce, které se pravidelně účastníme v ČR.  

Podrobnosti o této výstavě naleznete na jejích www stránkách.

Divize CEMA-TECH zde bude prezentovt mazací techniku a centrální mazací systémy SKF/LINCOLN, usnadňující mazání zemědělských strojů.

Z mazací techniky se dlouhodobě těší oblibě akumulátorové mazací lisy Power-Luber 20 V Li-Ion, TLGB 20 V a Pressol 20 V. Jedná se "dekalamitky" na bateriový pohon, se kterými se dříve namáhavé ruční mazání stává zábavou.

Centrální mazací systémy maximalizují využitelnost stroje, což je u zemědělských strojů, které mají sezóní charakter práce, velmi důležité, snižují náklady na opravy, na mazivo a minimalizují nepříznivý vliv lidského faktoru. V konečném důsledku se tak investice do centrálního mazacího systému provozovateli rychle vrátí.

Na zemědělské technice se nejvíce využívají progresivní mazací systémy s čerpadly P203, P502 a QLS a progresivními rozdělovači SSV a SSVD pro mazání ložisek tukem, případně systémy pro mazání řetězů olejem.

Pokud i vy vlastníte zemědělské stroje, rádi Vám poradíme s pořízením mazací techniky i centrálního mazacího systému. Kontaktujte naše odborníky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Ing. Milan Dvořák

Vedoucí divize

Zpět