Tepelná čerpadla země/voda

Efektivita ve své nejkrásnější podobě

Tepelná čerpadla země/voda připojené k podlahovému topení Vám zajistí nejnižší provozní náklady, protože z principu tepelného čerpadla vyplývá, že čím je menší rozdíl mezi teplotou prostředí ze které energii získáváme a teplotou topné vody pro vytápění, tím levněji tepelné čerpadlo topí.

Nová řada tepelných čerpadel země-voda Waterkotte Eco Touch přináší mnoho zajímavých a inovativních řešení.
Tepelná čerpadla Waterkotte EcoTouch dosahují velmi vysoké účinnosti bez ohledu na to, zda energii získávají ze země, vody či vzduchu.
Důkazem je dosahovaný průměrný roční topný faktor (COP) až 5,1. Navíc tato čerpadla lze použít i pro typ voda/voda.
Nepřehlédnutelnou změnou pro tepelná čerpadla země-voda Eco Touch je nový design, který ocenili i odborníci. Tepelná čerpadla Waterkotte Eco Touch získala letos v Německu prestižní designérská ocenění "Product design award" a "German design award".

HighEndová Eco Touch tepelná čerpadla typu ZEMĚ-VODA

Za skvělým designem ale nová řada tepelných čerpadel Waterkotte nezaostává ani co do technického řešení. Obsahuje kompletně nový řídicí systém s dotykovým displejem. Další změnou pro tepelná čerpadla země-voda je nahrazení smaltovaného zásobníku teplé vody nerezovým, možnost ovládání tepelného čerpadla přes internet nebo mobilní telefon. Modulární řešení celého systému, kdy je možné zcela vyjmout kompresorový box zajišťuje tišší chod a jednodušší údržbu.  Pro ovládání tepelného čerpadla přes mobilní telefon je určena aplikace Easy-Con Mobile.
Easy-Con Mobile