Inspirativní příběhy některých z nás

Jan Bažant - produktový manažer

 

„Technika mě vždycky bavila. Proto jsem rád, že jsem se v HENNLICHu dostal k práci, kde technika hraje hlavní roli.“

Honza je ve firmě od svých studentských let. Nyní se kompletně stará o skupinu produktů krytování strojů. Mimo technického poradenství a navrhování řešení ve spolupráci se zákazníky připravuje také marketingovou podporu svých produktů.

 

Mirka Burešová - osazování kabelů

„Mám ráda přesnost. Vyhovuje mi, že právě u kompletace flexibilních kabelů se soustředím právě na ni.“

Mirka původně pracovala ve skladu a měla na starosti příjem a expedici zboží. Její zručnosti jsme si všimli, a proto po zahájení kompletace flexibilních kabelů v naší firmě přešla do tohoto oddělení. S pečlivostí sobě vlastní se věnuje montáži konektorů na kabely.

Radek Kadlec - obchodně technický zástupce


„Jsem rád na cestách a mezi lidmi. Prací v HENNLICHu se mi obojí splnilo. A technika? Moje hobby, a to je pro mě velký bonus.“

Radek zajišťuje podporu krytování strojů „v terénu“, přímo u zákazníků. První zkušenosti u nás sbíral ještě jako student. Dnes už sám dojednává nové obchody a stará se o to, aby všechny zakázky dopadly ke spokojenosti zákazníků.

Zdeněk Novák - řízení výroby

„Když vím, že to, co jsme tady v Litoměřicích s chlapy v týmu vyrobili, slouží v Kataru nebo v Chile, je to nepopsatelné.“  

Zdeněk původně začínal na dílně. Postupně se vypracoval a nyní řídí tým techniků, kteří vyrábějí nakládací zařízení a mlžná děla. Zdeněk koordinuje celou výrobu tak, aby byla plynulá a jednotlivé zakázky se dostaly k zákazníkům včas a ve správné kvalitě, po celém světě.

Jan Kuchař - výroba těsnění


„Když se řekne HENNLICH, většina lidí z oboru automaticky doplní těsnění. Mít na starosti to, co firmu charakterizuje, je výzva a to mě baví.“

Honza má na starosti plánování a výrobu těsnění. Jde o produkt, se kterým HENNLICH u domácích firem prorazil v úplných začátcích. A stále patří mezi ty nejdůležitější. Přesnost a správné plánování výroby je tedy velmi důležitá. To ví i Honza.