• CEMA-TECH

  CEMA-TECH

  CEMA-TECH zajišťuje dodávky centrálních mazacích systémů LINCOLN-SKF, systémů ABNOX pro dávkování maziv a dále dodávky komponentů mazací techniky a maziv. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby: technické poradenství, návrh systému na míru, dodávku komponentů, montáž, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, záruční i pozáruční servis, dodávky ND.
  Email divize: cema-tech@hennlich.cz

  [+]
 • Důlní hydraulika

  Důlní hydraulika

  Divize Důlní hydrauliky dodává kompletní hydraulická ovládání pro důlní mechanické výztuže. Zabývá se také generálními opravami důlních výztuží a dodávkami komponent.
  Email divize:opava@hennlich.cz

 • G-TERM

  G-TERM

  G-TERM je přední dodavatel systémů vytápění a chlazení tepelnými čerpadly od rodinných domů po průmyslové areály. Dodává také unikátní systém velkoplošného chlazení a výtápění kapilárními rohožemi.
  Email divize: g-term@hennlich.cz

 • HENNLICH ENERGY

  HENNLICH ENERGY

  Vzduchové chladiče olejů a kapalin, pájené i montované deskové výměníky, trubkové výměníky, spalinové výměníky, speciální výměníky tepla. Výzkum a vývoj bioplynové stanice a ORC jednotky. průmyslové areály. Dodává také unikátní systém velkoplošného chlazení a výtápění kapilárními rohožemi.
  Email divize: energy@hennlich.cz

  [+]
 • HENNLICH ENGINEERING

  HENNLICH ENGINEERING

  Odštěpný závod HENNLICH ENGINEERING je investorsko-inženýrský a výrobní závod, který se specializuje na řešení problematiky prašnosti v průmyslových provozech.
  Email divize:engineering@hennlich.cz

  [+]
 • HENNLICH TĚSNĚNÍ

  HENNLICH TĚSNĚNÍ

  HENNLICH TĚSNĚNÍ zajišťuje výrobu, dodávky a technické poradenství v oblasti těsnicích prvků. Poskytuje ucelený sortiment těsnění, která jsou srdcem moderních zařízení. Kvalita těsnění významně ovlivňuje jejich bezporuchový chod.
  Email divize: tesneni@hennlich.cz

 • HYDRO-TECH

  HYDRO-TECH

  Hydro-tech se zaměřuje na dodávky komponentů i technických řešení z oblasti trysek, čerpací techniky, armatur a filtrace kapalin.
  Email divize: hydro-tech@hennlich.cz

  [+]
 • LIN-TECH

  LIN-TECH

  Odštěpný závod LIN-TECH navrhuje a dodává výstroj pro průmyslové stroje a zařízení. Naši činnost nejlépe vystihuje slogan: S námi tvoříte mechanické pohyby.
  Email divize:lin-tech@hennlich.cz

  [+]
 • MERES

  MERES

  Odštěpný závod MERES se specializuje na dodávky prvků pro měření a regulaci, pro galvanotechniku a na aplikace elektrických průmyslových ohřevů.
  Email divize: meres@meres.cz

  [+]
 • Pružiny

  Pružiny

  Středisko Pružiny zajišťuje dodávky a technické poradenství v oblasti pružin z kvalitní oceli. Skladový program čítá více než 300.000 položek. Jde především o tlačné, nástrojové, tažné, zkrutné a talířové pružiny.
  Email divize: pruziny@hennlich.cz