Ponorná čerpadla

Firma HOMA Pumpenfabrik je v oblasti zásobování vodou a čerpání odpadních vod úspěšně činná již více než 50 let. Z původní řemeslné dílny se firma HOMA  rozrostla na podnik s celosvětovou působností, která má dnes zastoupení ve více než 40 zemích.

Dlouholeté zkušenosti ve stavbě elektromotorů a čerpadel jsou základem výrobního programu, se kterým HOMA zaujímá vedoucí pozici v oblasti techniky ponorných čerpadel.

HOMA konstruuje a vyrábí čerpadla a míchadla pro rozmanité oblasti použití, s motory pro různé otáčky, napětí a frekvence, rovněž s hydraulikou pro rozdílné potřeby nasazení. Od konstrukce v nejnovějších 3D systémech přes plnoautomatická obráběcí centra ve výrobě až po počítačem řízenou zkušební stanici čerpadel. Čerpadla HOMA jsou zárukou vysokého technického standardu.

Spektrum použití sahá od domácího čerpání odpadních vod přes použití na stavbách a odčerpání povrchových vod, čerpání chemicky znečištěných vod až po zařízení komunálních a průmyslových čistíren odpadních vod. Do výrobního programu patří také armatury a elektrické a elektronické regulační a kontrolní přístroje pro spolehlivý chod celého zařízení.