Typ SNR

Tento typ byl vyřazen z nabídky. Prosím zvolte jako náhradu typ SVR.

Mezi lineárními vedeními s technologií kuličkového řetězu mají typy SNR/SNS nejvyšší tuhost.   Toto vedení má několik stupňů přesností. Pro použití v horších podmínkách s nečistotami a prachem nabízíme bohaté příslušenství. Mazací systém QZ významně prodlouží mazací interval. Délka vozíku se přitom zvětší. Kolejnice je možné objednat ve standardních nebo nestandardních délkách. Pro aplikace s vibracemi, rázy či dalšími vlivy dodáváme vozíky s předpětím. Proti korozi lze vedení chránit speciální povrchovou úpravou. Pro aplikace s vyšší ochranou proti korozi doporučujeme zvláštní povrchovou úpravu. Při montáži a údržbě se řiďte našimi pokyny. Pro konstruktéry nabízíme CADové výkresy. 
SNR R/SNR-RH SNR C/SNR-CH
Úzký vozík se čtyřmi slepými dírami se závity. Typ H má výšku dle standardizovaných rozměrů. Přírubový vozík se čtyřmi dírami se závity. Typ H má výšku dle standardizovaných rozměrů.
SNR LR/SNR LRH SNR LC/SNR LCH
Úzký vozík s průřezem jako SNR-R, ale s větší délkou a nosností. Typ H má výšku dle standardizovaných rozměrů. Přírubový vozík s průřezem jako SNR-C, ale s větší délkou a nosností. Typ H má výšku dle standardizovaných rozměrů.