LEGROM Vario System

Flexibilní hadice pro všechny potřeby : Spolehlivý hadicový systém pro každou aplikaci

Náš jedinečný hadicový systém nabízí nezaměnitelné zelenožluté nebo černožluté segmenty, které se snadno integrují se stroji, výrobními systémy a dalšími zařízeními. Tyto flexibilní hadice přinášejí rychlou a jednoduchou montáž. Díky možnosti tvarování segmentů dle vašich potřeb je náš systém skvělým řešením pro různé účely. Využijte všestrannost a četné výhody systému LEGROM VARIO SYSTEM®: V naší nabídce komponentů jistě najdete tu správnou kombinaci pro vaši aplikaci.

Vysoce kvalitní plast

Všechny komponenty systému LEGROM VARIO SYSTEM® jsou vyráběny z vysoce kvalitního POM ve vlastní vstřikovně. Tento materiál je proslulý svou vynikající stabilitou a tuhostí v ohybu, jakož i jako je jeho vynikající pružnost a nízká tendence k tečení. Komponenty LEGROM VARIO SYSTEM® jsou nevodivé, a proto jsou ideální pro erodující stroje.

Maximální teplota dlouhodobého používání 80˚C a vysoká chemická odolnost

Ideální pro maziva, hydraulické kapaliny a chladicí kapaliny, paliva, estery, alkoholy, étery a ketony.

Stabilní pozice

Extrémní stabilita kloubů zajišťuje, že LEGROM VARIO SYSTEM® zůstává směrově stabilní i při tlakových rázech a vibracích strojů.

Barvy

Naše standardní verze je k dispozici v zeleno/žluté nebo černo/žluté barvě.

Odolné

Odolnost vůči tlaku do 6 barů v nízkotlakém rozsahu pro kapaliny a plyny, ve vysokotlakém rozsahu až do 15 barů díky naší vložce, která je vybavena speciální vnitřní hadicí.

Zajištění kvality

Firma Legrom je certifikována podle normy DIN EN ISO 9001:2008 a zaručuje vysoký standard systému LEGROM VARIO SYSTEM®.

Rychlá montáž a demontáž

Naše jedinečné montážní kleště usnadňují montáž nebo demontáž součástí systému LEGROM VARIO SYSTEM® a podle potřeby prodlužují nebo zkracují hadice.