Vzduchové nože

Vzduchové nože Sonic Air Systems

jsou sofistikovaným řešením na odstranění nežádoucí vlhkosti a zbytkové vody na výrobcích pomocí vzduchových nožů. Společnost Sonic Air Systems je vynálezcem jednodílného vzduchového nože ve tvaru slzy s 95% účinností zaručuje snížení spotřeby energie o 75 % oproti systémům stlačeného vzduchu.
Ke každé aplikaci přistupujeme s kompletním řešením od posouzení, přes inženýring a instalaci až k široké zákaznické podpoře. 
Sonic Air Systems je přední specialista na vysoušecí a vyfukovací technologie pro průmyslové využití v České republice. S více než 40 lety zkušeností na trhu nabízí našim zákazníkům špičková řešení na míru, která zahrnují vysokorychlostní odstředivá dmychadla a odolné systémy vzduchových nožů. Naše produkty jsou navrženy tak, aby vyhověly specifickým potřebám různých průmyslových odvětví, od potravinářství až po automobilový průmysl.
Naše spolupráce s Vámi začíná pečlivým posouzením vašich potřeb, na základě kterého vám nabídneme efektivní a energeticky úsporné řešení, garantující rychlý návrat investic

Prozkoumejte naši širokou nabídku inovativních a patentovaných produktů, které vám pomohou optimalizovat vaše výrobní procesy s minimálními náklady a maximální efektivitou.

Spolehněte se na nás jako na svého partnera pro všechna řešení týkající se pohybu vzduchu ve vašem podnikání

Ukázky aplikací:

Potravinářský a nápojový průmysl


SMART Tunel a ofuk plechovek


Odstranění vlhkosti z ovoce