ONROBOT bruska

  • OnRobot Sander se dodává se vším, co potřebujete, abyste mohli hned začít pracovat: plug-and-play brusným nástrojem, různými standardními brusnými a lešticími kotouči, snadno použitelným softwarem a volitelně s automatickým měničem brusného papíru a senzorem síly a krouticího momentu.
  • S použitím tohoto flexibilního nástroje pro širokou řadu geometrií a materiálů dílů lze dosáhnout lepší konzistentnosti, vyšší kvality povrchů a nižšího množství odpadu. Díky použití standardních kotoučů z čistého smirkového papíru 3M je omezena prašnost na pracovišti a snižuje se riziko zranění pracovníků z vibrací ručních brusek.
  • Programování pro jednoduché povrchové úpravy je možné provádět jen se základní znalostí robotů – není nutné žádné dodatečné školení. Software brusného nástroje je automaticky integrován do ovladače robotu, ale ruční tlačítko „Uložit polohu“ na nástroji umožňuje ještě snáze nastavovat traťové body bez ovladače. Software Sander se dodává s různými možnostmi plánování dráhy – pomocí ručního navádění, tvaru a bodů – a umožňuje uživateli nastavovat rychlost rotace a optimalizovat dobu a konzistenci cyklů.