Průtokoměry

Průmyslové průtokoměry - pro měření průtoku popř. čítání proteklého množství kapalin a plynů v různých obalstech průmyslu.
Dodáváme různé typy průtokoměrů ( jako např. mechanické - plovákové průtokoměry, indukční, ultrazvukové nebo hmotnostiní průtokoměry apod.).
Řešíme aplikce měření průtoku různých médií a dodáváme tak průtokoměry na vodu, průtokoměry na olej a viskózní látky, průtokoměry chemikálií, průtokoměry na vzduch, CO2 a jiné. Pokud hledáte průtokoměr pro průmyslové měření průtoku, jste tu správně.

Více k naší nabídce průtokoměrů...

Průtokoměry jsou základním prvkem v měření průtoku kapalin a plynů v různých průmyslových a vědeckých aplikacích. Jsou klíčovými nástroji pro získání přesných údajů o toku média, což je nezbytné pro správné fungování mnoha procesů a systémů. V naší nabídce máme širokou škálu průtokoměrů s různými měřícími principy pro měření i těch nejnáročnějších aplikací. Díky tomu nabízíme možnost měření průtoků širokého spektra médií jako jsou: voda, oxid uhličitý, olej, vzduch, agresivní chemické látky, chladící kapaliny, kyslík, exotické plyny a další.

Instrumenty jsou vybaveny sortimentem volitelných příslušenství. Nabízíme limitní spínače, určené pro specifické aplikace k monitorování minimálních a maximálních hodnot průtoku. Dále poskytujeme elektronické převodníky, které umožňují převod naměřených hodnot na napěťové, proudové, frekvenční nebo pulzní signály.  Samozřejmostí je možnost místního elektronického nebo mechanického zobrazovače/displeje s čítačem prošlého množství a funkcí resetu. Jednotlivé převodníky nabízejí také několik různých komunikačních protokolů jako HART, Modbus, IO-link a další.

Nabízíme široký sortiment průtokoměrů, které využívají různé měřicí principy. Mezi nejžádanější způsoby měření patří mechanické půtokoměry: plovákové, clonkové a pádlové. Pro měření průtoku bez pohyblivých částí jsou pak určeny průtokoměry indukční, kalorimetrické, hmotnostní, ultrazvukové a průtokoměry na principu tlakové diference. Každý z těchto měřicích principů má své výhody a je vhodný pro specifické aplikace, média a pracovní podmínky. Pro optimální výsledky měření je klíčové pečlivě stanovit parametry vaší aplikace a zvolit příslušný průtokoměr, abychom mohli garantovat přesnost a dosáhnout nejlepších výsledků měření průtoku.


Novinky