Příslušenství + senzory

TECHNOLOGIE SENZORŮ PRO PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBU

PLÁNOVANÁ ÚDRŽBA – MENŠÍ NÁKLADY

Předcházejte nákladným poruchám strojů a optimalizujte své procesy údržby a výroby: S patentovanou senzorovou technologií maierGROUP neustále sledujete stav vašich rotačních hlav. Živá data vás informují o výkonu, opotřebení, únicích a dalších parametrech. Data jsou analyzována pomocí umělé inteligence, která umožňuje přesnou a prediktivní údržbu rotačních hlav. Důležitá součást pro digitalizaci, Průmysl 4.0, Smart Factory a prediktivní údržbu ve vaší společnosti.
IDEÁLNÍ PRO:
Papírenský průmysl
Výroba plastů
Netkané textilie
24/7 nepřetržitý provoz
Závody s vysokými provozními náklady
Dovybavení stroje pro Průmysl 4.0
 
SENSE P/T - SNÍMAČ TLAKU A TEPLOTY
VÍCE BEZPEČNOSTI PRO VAŠE PROCESY
Pomocí senzoru tlaku a teploty Sense P/T je sledování vašeho procesu mnohem efektivnější a zároveň jednodušší. Snímač je přizpůsoben těsnicím hlavám maierGROUP a umožňuje vám snadno a blízko procesu zaznamenat dvě relevantní procesní data v několika krocích. Nově vyvinutý Sense P/T je vhodný pro většinu médií a chemikálií. V kombinaci s modulem rozhraní Link C můžete procesní data rychle a snadno integrovat do řídicího systému vašeho stroje – nebo je vizualizovat a dále vyhodnocovat prostřednictvím cloudových služeb.
 
SENSE L - SNÍMAČ ÚNIKU
VÍCE BEZPEČNOSTI NEPŘETRŽITÝM SLEDOVÁNÍM MECHANICKÉHO TĚSNĚNÍ
Se Sense L spolehlivě monitorujete únik na vašich rotačních spojích a zabráníte nekontrolovanému úniku média. Rozhodující výhoda zejména u ekologicky kritických médií – a účinná ochrana ložiska před unikající vodou nebo párou. Můžete včas detekovat kritická množství úniku a zasáhnout dříve, než dojde k poškození zařízení.
SENSE W - SNÍMAČ Opotřebení
VYŠŠÍ VYUŽITÍ STROJE Z DŮVODU DOBŘE PLÁNOVANÉ ÚDRŽBY
Konečně můžete skoncovat s nejistotou ohledně stavu vašich rotačních kloubů: Se senzorem opotřebení Sense W jste schopni přesně plánovat požadavky na údržbu a předcházet spontánním poruchám. Neustálým sledováním zbývající výšky základny můžete vypočítat zbývající dobu běhu a provádět cílenou údržbu ve správný čas.
SENSE S - SNÍMAČ RYCHLOSTI
EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ PROCESU NA ROTAČNÍ HLAVĚ
Pomocí snímače rychlosti Sense S sledujete důležitý parametr a zvyšujete tak spolehlivost svých procesů. Indukční snímač lze kombinovat s většinou geometrií rotoru. Pomocí modulu rozhraní Link C IO-Link můžete snadno integrovat procesní hodnoty Sense S spolu s ostatními naměřenými hodnotami do vašeho řídicího systému nebo do cloudu.
LINK C - MODUL ROZHRANÍ IO-LINK
JEDNODUCHÁ INTEGRACE SNÍMAČŮ ROTAČNÍCH HLAV
S modulem rozhraní Link C a senzory od maierGROUP budete neustále informováni o stavu vašich rotačních kloubů. Link C vám umožňuje rychle a snadno integrovat vaše senzory do vašeho systému. Pomocí IO-Link lze senzor integrovat do všech průmyslových sběrnic po celém světě, je zapotřebí pouze příslušný IO-Link master. Monitorují připojená čidla a dokážou včas reagovat při dosažení kritických podmínek.