Příslušenství + senzory

TECHNOLOGIE SENZORŮ PRO PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBU

PLÁNOVANÁ ÚDRŽBA = MENŠÍ NÁKLADY

Předcházejte nákladným poruchám strojů a optimalizujte své procesy údržby a výroby: S patentovanou senzorovou technologií maierGROUP neustále sledujete stav vašich rotačních hlav. Živá data vás informují o výkonu, opotřebení, únicích a dalších parametrech. Data jsou analyzována pomocí umělé inteligence, která umožňuje přesnou a prediktivní údržbu rotačních hlav. Důležitá součást pro digitalizaci, Průmysl 4.0, Smart Factory a prediktivní údržbu ve vaší společnosti.

IDEÁLNÍ PRO:

Papírenský průmysl
Výroba plastů
Netkané textilie
24/7 nepřetržitý provoz
Závody s vysokými provozními náklady

Dovybavení stroje pro Průmysl 4.0

 

SENSE W - SNÍMAČ OPOTŘEBENÍ

VYŠŠÍ VYUŽITÍ STROJE Z DŮVODU DOBŘE PLÁNOVANÉ ÚDRŽBY

Konečně můžete skoncovat s nejistotou ohledně stavu vašich rotačních hlav : Se senzorem opotřebení Sense W jste schopni přesně plánovat požadavky na údržbu a předcházet spontánním poruchám. Neustálým sledováním zbývající tloušťky těsnění můžete předpovídat zbývající dobu provozu a provádět cílenou údržbu ve správný čas.

SENSE S - SNÍMAČ RYCHLOSTI

EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ PROCESU NA ROTAČNÍ HLAVĚ

Pomocí snímače rychlosti Sense S sledujete důležitý parametr a zvyšujete tak spolehlivost svých procesů. Indukční snímač lze kombinovat s většinou geometrií rotoru. Pomocí modulu rozhraní Link C IO-Link můžete snadno integrovat procesní hodnoty Sense S spolu s ostatními naměřenými hodnotami do vašeho řídicího systému nebo do cloudu.

SENSE L - SNÍMAČ ÚNIKU

VÍCE BEZPEČNOSTI NEPŘETRŽITÝM SLEDOVÁNÍM MECHANICKÉHO TĚSNĚNÍ

Se Sense L spolehlivě monitorujete únik na vašich rotačních spojích a zabráníte nekontrolovanému úniku média. Rozhodující výhoda zejména u ekologicky kritických médií – a účinná ochrana ložiska před unikající vodou nebo párou. Můžete včas detekovat kritická množství úniku a zasáhnout dříve, než dojde k poškození zařízení.

SENSE P/T - SNÍMAČ TLAKU A TEPLOTY

VÍCE BEZPEČNOSTI PRO VAŠE PROCESY

Pomocí senzoru tlaku a teploty Sense P/T je sledování vašeho procesu mnohem efektivnější a zároveň jednodušší. Snímač je přizpůsoben těsnicím hlavám maierGROUP a umožňuje vám snadno a blízko procesu zaznamenat dvě relevantní procesní data v několika krocích. Nově vyvinutý Sense P/T je vhodný pro většinu médií a chemikálií. V kombinaci s modulem rozhraní Link C můžete procesní data rychle a snadno integrovat do řídicího systému vašeho stroje – nebo je vizualizovat a dále vyhodnocovat prostřednictvím cloudových služeb.

LINK C - MODUL ROZHRANÍ IO-LINK

JEDNODUCHÁ INTEGRACE SNÍMAČŮ ROTAČNÍCH HLAV

S modulem rozhraní Link C a senzory od maierGROUP budete neustále informováni o stavu vašich rotačních hlav. Link C vám umožňuje rychle a snadno integrovat vaše senzory do vašeho systému. Pomocí IO-Link lze senzor integrovat do všech průmyslových sběrnic po celém světě, je zapotřebí pouze příslušný IO-Link master. Monitorují připojená čidla a dokážou včas reagovat při dosažení kritických podmínek.