Vaky na dešťovou vodu

Nakládejte chytře s Vašimi financemi a šetřete náklady.

Rozmyšleným nakládáním s dešťovou vodou lze ušetřit nemalé finanční částky za rok. 

Nedostatek srážek? Sbírejte vodu kdy můžete!

Stále častěji se potýkáme s nedostatkem vody především v letních měsících. Je tedy nezbytné a žádoucí využít každé dešťové přeháňky a ušetřit finanční výdaje. Pro jednoduché, ekonomické a ekologické hospodaření s dešťovou vodou nabízíme flexibilní vaky, které spolehlivě zadržují dešťovou a užitkovou vodu a umožňují její další využití. 
Sebranou vodu lze velmi snadno napojit na svodové a okapové systémy. Zadržování dešťové vody je snadné, stejně tak jako její následné bezplatné využívání - kdykoli a bez omezení.

Co dělat se sebranou vodou?

Vodu lze, v závislosti na její kvalitě, dále použít ke splachování, praní či běžnému mytí, nebo třeba k zalévání či k zavlažování. K používání skladovacích vaků nahrává stávající situace neustále se zvyšujících cen vodného a stočného.

Velikosti vaků

Vybírat lze z řady objemových velikostí, provedení a instalačního příslušenství. Nejmenší skladovací vaky začínají na objemu 1.000 l, ty největší mají objem 100.000 l.

Flexibilní nádrže na dešťovou vodu jsou ideálním a moderním řešením pro sezónní využití dešťových srážek na chatách, chalupách, u rodinných domů, rekreačních zařízení i u firem či zemědělských družstev.