Typ SNS

Tento typ byl vyřazen z nabídky. Prosím zvolte jako náhradu typ SVS.

Toto lineární vedení má stejnou nosnost ve všech čtyřech hlavních směrech a nabízí nejvyšší tuhost ze všech typů s technologií kuličkového řetězu.  Toto vedení má několik stupňů přesností. Pro použití v horších podmínkách s nečistotami a prachem nabízíme bohaté příslušenství. Mazací systém QZ významně prodlouží mazací interval. Délka vozíku se přitom zvětší. Kolejnice je možné objednat ve standardních nebo nestandardních délkách. Pro aplikace s vibracemi, rázy či dalšími vlivy dodáváme vozíky s předpětím. Proti korozi lze vedení chránit speciální povrchovou úpravou. Pro aplikace s vyšší ochranou proti korozi doporučujeme zvláštní povrchovou úpravu. Při montáži a údržbě se řiďte našimi pokyny.

Pro konstruktéry nabízíme CADové výkresy. 
SNS-R/SNS-RH SNS C/SNS-CH
Úzký vozík se čtyřmi slepými dírami se závity. Typ H má výšku dle standardizovaných rozměrů. Přírubový vozík se čtyřmi dírami se závity. Typ H má výšku dle standardizovaných rozměrů.
SNS LR/SNS LRH SNS LC/SNS LCH
Úzký vozík s průřezem jako SNS-R, ale s větší délkou a nosností. Typ H má výšku dle standardizovaných rozměrů. Přírubový vozík s průřezem jako SNS-C, ale s větší délkou a nosností. Typ H má výšku dle standardizovaných rozměrů.